Czwartki z psychologią! / Wyniki konkursu


Wakacyjny czas to idealna okazja, by znaleźć chwilę wolnego, usiąść w wygodnym krześle, położyć się na kocu, wziąć ze sobą książką i oddać się długiemu relaksowi. Jeśli lubicie z kolei łączyć przyjemne z pożytecznym i chcecie dowiedzieć się więcej na temat własnego umysłu, wychowywania dziecka czy radzenia sobie z uzależnieniami, nie mogliście lepiej trafić! Od dzisiaj w każdy czwartek przez całe wakacje rozdajemy książki psychologiczne naszego wydawnictwa.

W dzisiejszym konkursie do wygrania 5 egzemplarzy książki „Każde dziecko może nauczyć się spać”!   Napiszcie do nas na konkursowy adres, a osoby, które zgłoszą się do nas jako 5., 9., 14., 17., i 20.,  otrzymają egzemplarz książki.

A zadanie na dzisiaj jest bardzo proste. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Jaką książkę Annette Kast-Zahn oprócz „Każde dziecko może nauczyć się spać” opublikowało wydawnictwo Media Rodzina?

Konkurs trwa do niedzieli 17 lipca.

Odpowiedzi na pytanie przesyłajcie na adres mailowy: promocja@mediarodzina.pl

Regulamin:

 1. Organizatorem konkursu jest wydawnictwo Media Rodzina mające swoją siedzibę w Poznaniu.
 2. Konkurs związany jest z organizowanymi przez wydawnictwo Media Rodzina „Czwartkami z psychologią”, które odbywać się będą podczas wakacji (lipiec i sierpień).
 3. Konkurs polega na przesłaniu odpowiedzi na pytanie: Jaką książkę Annette Kast-Zahn oprócz „Każde dziecko może nauczyć się spać” opublikowało wydawnictwo Media Rodzina?
 4. Konkurs trwa od 14 do 17 lipca.
 5. Nagrodzone zostanie pięć osób, których odpowiedzi wysłane na adres promocja@mediarodzina.pl dotrą na skrzynkę jako 5., 9., 14., 17. i 20.
 6. Każda z nagrodzonych osób otrzyma po egzemplarzu książki Anette Kast-Zahn „Każde dziecko może nauczyć się spać”  .
 7. Warunkiem udziału w konkursie jest przesłanie odpowiedzi na pytanie konkursowe na adres promocja@mediarodzina.pl  z hasłem „Czwartki z psychologią”.
 8. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni na stronach www.mediarodzina.pl w dniu 18 lipca 2016r.
 9. Zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej za pomocą e-maila, a przyznane nagrody zostaną wysłane po 18 lipca.
 10. W przypadku braku możliwości skontaktowania się ze zwycięzcą nagroda zostanie przyznana kolejnemu uczestnikowi z listy uczestników spełniającemu warunki konkursu.
 11. W konkursie można wziąć udział tylko raz i uczestnikowi konkursu przysługuje tylko jedna nagroda.
 12. Udział w konkursie jest równoznaczny ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych przez Organizatora konkursu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z późn. zm.) wyłącznie w celu przeprowadzenia konkursu.

WYNIKI KONKURSU

Bardzo miło nam ogłosić, że zwycięzcami w naszym konkursie zostali: wiktoria wagner, Alicja Bisewska, Wojciech Szyputa, 11lip85 i ma.pi. Gratulujemy!