Konkurs - do wygrania "Siła woli" / Wyniki konkursu

Wakacyjny czas to idealna okazja, by znaleźć chwilę wolnego, położyć się na kocu, wziąć ze sobą książkę i oddać się długiemu relaksowi. Jeśli lubicie łączyć przyjemne z pożytecznym i chcecie dowiedzieć się czegoś więcej na temat własnego umysłu, wychowywania dziecka czy radzenia sobie z uzależnieniami, nie mogliście lepiej trafić! Przez całe wakacje w każdy czwartek rozdajemy książki psychologiczne naszego wydawnictwa.

W dzisiejszym konkursie do wygrania jest 5 egzemplarzy książki Siła woli. Odkryjmy na nowo to, co w człowieku najpotężniejsze”. Napiszcie do nas na konkursowy adres, a osoby, które zgłoszą się do nas jako 3., 7., 9., 14. i 19., otrzymają egzemplarz książki.

Silna wola nie tylko pomaga nam lepiej organizować czas, pracę i relacje z bliskimi. Często jest kluczem do uniknięcia trudnych życiowych sytuacji i wyjścia z uzależnień. Stąd nasze konkursowe pytanie: Z jakim nałogiem walczył wspominany przez autorów sławny muzyk Eric Clapton?

Konkurs trwa do niedzieli 24 lipca.

Odpowiedzi na pytanie przesyłajcie na adres mailowy: promocja@mediarodzina.pl

Regulamin:

 1. Organizatorem konkursu jest wydawnictwo Media Rodzina mające swoją siedzibę w Poznaniu.
 2. Konkurs związany jest z organizowanymi przez wydawnictwo Media Rodzina „Czwartkami z psychologią”, które odbywać się będą podczas wakacji (lipiec i sierpień).
 3. Zadanie konkursowe polega na przesłaniu odpowiedzi na pytanie: Z jakim nałogiem walczył wspominany przez autorów sławny muzyk Eric Clapton?
 4. Konkurs trwa od 18 do 24 lipca.
 5. Nagrodzone zostanie pięć osób, których odpowiedzi wysłane na adres promocja@mediarodzina.pl dotrą na skrzynkę jako 3., 7., 9., 14. i 19.
 6. Każda z nagrodzonych osób otrzyma po jednym egzemplarzu książki Roya F. Baumeistera I Johna Tierneya „Siła woli. Odkryjmy na nowo to, co w człowieku najpotężniejsze”.
 7. Warunkiem udziału w konkursie jest przesłanie odpowiedzi na pytanie konkursowe na adres promocja@mediarodzina.pl  z hasłem „Czwartki z psychologią”.
 8. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni na stronach www.mediarodzina.pl w dniu 26 lipca 2016r.
 9. Zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej za pomocą e-maila, a przyznane nagrody zostaną wysłane po 26 lipca.
 10. W przypadku braku możliwości skontaktowania się ze zwycięzcą nagroda zostanie przyznana kolejnemu uczestnikowi z listy uczestników spełniającemu warunki konkursu.
 11. W konkursie można wziąć udział tylko raz i uczestnikowi konkursu przysługuje tylko jedna nagroda.
 12. Udział w konkursie jest równoznaczny ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych przez Organizatora konkursu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z późn. zm.) wyłącznie w celu przeprowadzenia konkursu.

Wyniki konkursu!

Z przyjemnością ogłaszamy, że zwycięzcami w kolejnej już odsłonie "Czwartków z psychologią"  zostali: Dominika Narożyńska, bern-art, Klaudia Orska, Yasmin Al Amelli oraz 11lip85. Zwycięzcom gratulujemy i już jutro zapraszamy na kolejny konkurs!

Powiązane publikacje

 • Siła woli

  Roy F. Baumeister, John Tierney
  oprawa miękka
  31.41 zł34.90 zł