Czas goni, nadciąga ciemność

Chcesz dostać w prezencie pierwszy tom ekscytującej serii PAX? Zgłoś do wydawcy chęć napisania opinii o książce – 100 egzemplarzy czeka!

Jeśli chcesz zostać recenzentem nowej szwedzkiej serii urban fantasy, masz ku temu znakomitą okazję. Zgłoś się do wydawcy na adres promocja@mediarodzina.pl, a otrzymasz książkę do zrecenzowania. Dodatkowo w prezencie otrzymasz komplet niepowtarzalnych tatuaży z serią PAX. Po napisaniu opinii na temat książki w serwisie Lubimyczytac.pl, masz szansę na otrzymanie także drugiego tomu!

PAX jest uzależniający jak Harry Potter, trzymający w napięciu jak Percy Jackson i oryginalny, jak oryginalna może być tylko nowa seria. Bohaterowie, Alrik i Viggo to dwaj bracia, którzy po przybyciu do szwedzkiej wioski Mariefred niespodziewania odkrywają prawdę o swoim przeznaczeniu – zostali wybrani, by strzec magicznej biblioteki, skrywającej tajemną wiedzę i wielką moc. Dotychczasowi strażnicy przyjmują chłopców na szkolenie, pokazują, jak odnaleźć w sobie moc i stawić czoło siłom ciemności.

PAX jest skierowaną do młodszej młodzieży (10+) ilustrowaną serią w dziesięciu częściach, stworzoną przez światowej sławy autorkę kryminałów Åsę Larsson, we współpracy z pisarką Ingelą Korsell i ilustratorem Henrikiem Jonssonem.

Jeśli jeszcze nie znasz tej serii, teraz możesz nadrobić zaległości. Wystarczy wziąć udział w naszej zabawie i zgłosić chęć napisania recenzji książki (na adres promocja@mediarodzina.pl). Po otrzymaniu egzemplarza i zrecenzowaniu przygód Alrika i Vigga, prosimy o podesłanie do nas linku do Twojej opinii na stronie LubimyCzytac.pl. Spośród nadesłanych opinii komisja wybierze 50 najciekawszych, które nagrodzi drugim tomem serii: „PAX. Grim”.

Zapraszamy do udziału!

 

Regulamin konkursu Czas goni, nadciąga ciemność

 1. Organizatorem konkursu Czas goni, nadciąga ciemność jest wydawnictwo Media Rodzina mające swoją siedzibę w Poznaniu.
 2.  Konkurs polega na przesłaniu drogą mailową deklaracji zrecenzowania książki „PAX. Pal przekleństwa” i przesłaniu linku do recenzji po opublikowaniu jej w portalu LubimyCzytac.pl
 3. Nagrody w konkursie to 100 egzemplarzy książki "PAX. Pal przekleństwa".
 4.  Konkurs trwa od 27 lipca do 31 sierpnia 2016 roku.
 5. Nagrodzone zostanie 100 osób, które jako pierwsze zgłoszą chęć napisania recenzji książki.
 6. Warunkiem udziału w konkursie jest przesłanie do nas maila zawierającego deklarację napisania recenzji na adres mailowy: promocja@mediarodzina.pl (z hasłem: PAX).
 7. Spośród nadesłanych recenzji komisja konkursowa wybierze 50 najciekawszych, których autorów nagrodzi drugą książką z serii, zatytułowaną: „PAX. Grim”.
 8. Zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej za pomocą e-maila, a nagrody zostaną wysłane pocztą w ciągu tygodnia od otrzymania przez Organizatora adresu korespondencyjnego zwycięzcy.
 9. W przypadku braku możliwości skontaktowania się ze zwycięzcą nagroda zostanie przyznana kolejnemu uczestnikowi z listy uczestników spełniającemu warunki konkursu.
 10. W konkursie można wziąć udział tylko raz i uczestnikowi konkursu przysługuje tylko jedna nagroda.
 11. Udział w konkursie jest równoznaczny ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych przez Organizatora konkursu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z późn. zm.) wyłącznie w celu przeprowadzenia konkursu.

Powiązane publikacje

 • Pax. Pal przekleństwa

  Åsa Larsson, Ingela Korsell
  oprawa twarda
  22.50 zł25.00 zł
 • Pax. Grim

  Åsa Larsson, Ingela Korsell
  oprawa twarda
  22.50 zł25.00 zł