"Inteligencja emocjonalna" - konkurs! / Wyniki

Wakacyjny czas to idealna okazja, by znaleźć chwilę wolnego, położyć się na kocu, wziąć ze sobą książkę i oddać się długiemu relaksowi. Jeśli lubicie łączyć przyjemne z pożytecznym i chcecie dowiedzieć się czegoś więcej na temat własnego umysłu, wychowywania dziecka czy radzenia sobie z uzależnieniami, nie mogliście lepiej trafić! Przez całe wakacje w każdy czwartek rozdajemy książki psychologiczne naszego wydawnictwa.

Dzisiaj przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym do wygrania 5 egzemplarzy książki „Inteligencja emocjonalna”. Osoby, które poprawnie odpowiedzą na pytanie konkursowe i zgłoszą się do nas jako 2., 5., 10., 13. i 17., otrzymają egzemplarz książki.

Co stoi za sukcesem wielu osób? Ciężka praca? Duża wiedza? Wysoki iloraz inteligencji? Jak się okazuje, żadna z tych rzeczy nie daje pewności odniesienia sukcesu w pracy zawodowej. Daniel Goleman udowadnia, że to tylko część umiejętności, które decydują o realizacji celów, równie ważne są umiejętności, które można w sobie wykształcić!

Żeby dowiedzieć się, co radzi znany naukowiec, wystarczy odpowiedzieć na jedno proste pytanie: Na jakim uniwersytecie wykładał Daniel Goleman?

Konkurs trwa do 31 lipca.

Odpowiedzi na pytanie przesyłajcie na adres mailowy: promocja@mediarodzina.pl.

Regulamin:

 1. Organizatorem konkursu jest wydawnictwo Media Rodzina mające swoją siedzibę w Poznaniu.
 2. Konkurs związany jest z organizowanymi przez wydawnictwo Media Rodzina „Czwartkami z psychologią”, które odbywać się będą podczas wakacji (lipiec i sierpień).
 3. Zadanie konkursowe polega na przesłaniu odpowiedzi na pytanie: Na jakim uniwersytecie wykłada Daniel Goleman?
 4.  Konkurs trwa od 28 do 31 lipca br.
 5. Nagrodzone zostanie pięć osób, których odpowiedzi wysłane na adres promocja@mediarodzina.pl dotrą na skrzynkę jako 2., 5., 10., 13. i 17.
 6. Każda z nagrodzonych osób otrzyma po jednym egzemplarzu książki Daniela Golemana „Inteligencja emocjonalna”.
 7. Warunkiem udziału w konkursie jest przesłanie odpowiedzi na pytanie konkursowe na adres promocja@mediarodzina.pl  z hasłem „Czwartki z psychologią”.
 8. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni na stronach www.mediarodzina.pl w dniu 2 sierpnia 2016r.
 9. Zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej za pomocą e-maila, a przyznane nagrody zostaną wysłane po 2 sierpnia 2016r.
 10. W przypadku braku możliwości skontaktowania się ze zwycięzcą nagroda zostanie przyznana kolejnemu uczestnikowi z listy uczestników spełniającemu warunki konkursu.
 11. W konkursie można wziąć udział tylko raz i uczestnikowi konkursu przysługuje tylko jedna nagroda.
 12. Udział w konkursie jest równoznaczny ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych przez Organizatora konkursu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z późn. zm.) wyłącznie w celu przeprowadzenia konkursu.

WYNIKI KONKURSU!

Z przyjemnoscią ogłaszamy piątkę zwycięzców, która poprawnie odpowiedziała na pytanie i ich odpowiedzi zostały nadesłane do nas w wymienionej wyżej kolejności. A osobami, które nagrodzimy egzemplarzem książki "Inteligencja emocjonalna" są: Tomasz Michalik, Magda Bolkowska, Agata Szewc, Joanna Wagner oraz Joanna Mazurkiewicz.

Gratulujemy!