"Koniec współuzależnienia" - KONKURS! / Wyniki konkursu

Wakacyjny czas to idealna okazja, by znaleźć chwilę wolnego, położyć się na kocu, wziąć ze sobą książkę i oddać się długiemu relaksowi. Jeśli lubicie łączyć przyjemne z pożytecznym i chcecie dowiedzieć się czegoś więcej na temat własnego umysłu, wychowywania dziecka czy radzenia sobie z uzależnieniami, nie mogliście lepiej trafić! Przez całe wakacje w każdy czwartek rozdajemy książki psychologiczne naszego wydawnictwa.

Dzisiaj przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym do wygrania jest 5 egzemplarzy książki „Koniec współuzależnienia. Jak przestać kontrolować życie innych i zacząć troszczyć się o siebie”. Osoby, które poprawnie odpowiedzą na pytanie konkursowe i zgłoszą się do nas jako 3., 8., 10., 15. i 17., otrzymają egzemplarz książki.

Pomoc bliskiej nam osobie, która jest uzależniona, angażuje nas tak bardzo, że często zapominamy o sobie. Co zrobić, żeby poczuć się lepiej? Jak przestać być ofiarą i zacząć żyć własnym życiem? Melody Beattie pokazuje, jak w tej trudnej sytuacji na nowo odnaleźć siebie.

Żeby dowiedzieć się, co radzi autorka w swoim bestsellerze, wystarczy odpowiedzieć na jedno proste pytanie: Skąd pochodzi Melody Beattie? (W odpowiedzi wystarczy podać miasto).

Konkurs trwa do 7 sierpnia.

Odpowiedzi na pytanie przesyłajcie na adres mailowy: promocja@mediarodzina.pl.

Regulamin:

 1. Organizatorem konkursu jest wydawnictwo Media Rodzina mające swoją siedzibę w Poznaniu.
 2. Konkurs związany jest z organizowanymi przez wydawnictwo Media Rodzina „Czwartkami z psychologią”, które odbywać się będą podczas wakacji (lipiec i sierpień).
 3. Zadanie konkursowe polega na przesłaniu odpowiedzi na pytanie: Skąd pochodzi Melody Beattie? (w odpowiedzi wystarczy podać miasto).
 4. Konkurs trwa od 4 do 7 sierpnia br.
 5. Nagrodzone zostanie pięć osób, których odpowiedzi wysłane na adres promocja@mediarodzina.pl dotrą na skrzynkę jako 3., 8., 10., 15. i 17.
 6. Każda z nagrodzonych osób otrzyma po jednym egzemplarzu książki Melody Beattie „Koniec współuzależnienia. Jak przestać kontrolować życie innych i zacząć troszczyć się o siebie”.
 7. Warunkiem udziału w konkursie jest przesłanie odpowiedzi na pytanie konkursowe na adres promocja@mediarodzina.pl  z hasłem „Czwartki z psychologią”.
 8. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni na stronach www.mediarodzina.pl w dniu 8 sierpnia 2016 r.
 9. Zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej za pomocą e-maila, a przyznane nagrody zostaną wysłane po 8 sierpnia 2016 r.
 10. W przypadku braku możliwości skontaktowania się ze zwycięzcą nagroda zostanie przyznana kolejnemu uczestnikowi z listy uczestników spełniającemu warunki konkursu.
 11. W konkursie można wziąć udział tylko raz i uczestnikowi konkursu przysługuje tylko jedna nagroda.
 12. Udział w konkursie jest równoznaczny ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych przez Organizatora konkursu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z późn. zm.) wyłącznie w celu przeprowadzenia konkursu.

 

WYNIKI KONKURSU!

Z przyjemnością ogłaszamy, że kolejnymi zwycięzcami w "Czwartkach z psychologią" zostali: Alicja Zgajewska, Wojciech Szyputa, Sonia Gałka, Grzegorz Mogielski, Joanna Wagner. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i na kolejny konkurs zapraszamy w czwartek.