"Bliźnięta. Poradnik dla rodziców" - konkurs!/Wyniki konkursu

Wakacyjny czas to idealna okazja, by znaleźć chwilę wolnego, położyć się na kocu, wziąć ze sobą książkę i oddać się długiemu relaksowi. Jeśli lubicie łączyć przyjemne z pożytecznym i chcecie dowiedzieć się czegoś więcej na temat własnego umysłu, wychowywania dziecka czy radzenia sobie z uzależnieniami, nie mogliście lepiej trafić! Przez całe wakacje w każdy czwartek rozdajemy książki psychologiczne naszego wydawnictwa.

Gdy jedno dziecko jest dla Ciebie wyzwaniem, a okazuje się, że będziesz musiał zmierzyć się z dwójką i to bliźniaków, z pomocą przyjdzie Ci książka: „Bliźnięta. Poradnik dla rodziców”. Reguły się nie zmieniają, przed Wami krótkie zadanie, osoby, które je poprawnie rozwiążą i zgłoszą się jako 2., 4., 8., 11. i 13., wygrają egzemplarz książki.


A zadanie brzmi: Spośród wymienionych niżej par rodzeństwa, wskaż te, które są bliźniakami:

a) Kaj i Gerda,
b)Edmund i Łucja Pevensie,
c) Katniss i Primrose Everdeen,
d) Fred i George Weasley.

Przed młodymi rodzicami nie lada wyzwanie. Dwójka dzieci w tym samym wieku. Czy posłać je do tej samej klasy? Jak zapobiegać rodzącym się konfliktom? A także jak ratować swoje własne małżeństwo…? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziecie w książce Joanny Tkacz.

Konkurs trwa do 14 sierpnia.

Swoje odpowiedzi przesyłajcie na adres: promocja@mediarodzina.pl

Regulamin:

 1. Organizatorem konkursu jest wydawnictwo Media Rodzina mające swoją siedzibę w Poznaniu.
 2. Konkurs związany jest z organizowanymi przez wydawnictwo Media Rodzina „Czwartkami z psychologią”, które odbywają się podczas wakacji (lipiec i sierpień).
 3. Zadanie konkursowe polega na przesłaniu poprawnej odpowiedzi na zadanie: Spośród podanych niżej par rodzeństwa, wskaż te, które są bliźniakami:
  a) Kaj i Gerda,
  b)Edmund i Łucja Pevensie,
  c) Katniss i Primrose Everdeen,
  d) Fred i George Weasley.
 4. Konkurs trwa od 11 do 14 sierpnia br.
 5. Nagrodzone zostanie pięć osób, których odpowiedzi wysłane na adres promocja@mediarodzina.pl dotrą na skrzynkę jako 2., 4., 8., 11. i 13.
 6. Każda z nagrodzonych osób otrzyma po jednym egzemplarzu książki Joanny Tkacz „Bliźnięta. Poradnik dla rodziców”.
 7. Warunkiem udziału w konkursie jest przesłanie odpowiedzi na pytanie konkursowe na adres promocja@mediarodzina.pl  z hasłem „Czwartki z psychologią”.
 8. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni na stronach www.mediarodzina.pl w dniu 16 sierpnia 2016 r.
 9. Zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej za pomocą e-maila, a przyznane nagrody zostaną wysłane po 16 sierpnia 2016 r.
 10. W przypadku braku możliwości skontaktowania się ze zwycięzcą nagroda zostanie przyznana kolejnemu uczestnikowi z listy uczestników spełniającemu warunki konkursu.
 11. W konkursie można wziąć udział tylko raz i uczestnikowi konkursu przysługuje tylko jedna nagroda.
 12. Udział w konkursie jest równoznaczny ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych przez Organizatora konkursu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z późn. zm.) wyłącznie w celu przeprowadzenia konkursu.

WYNIKI KONKURSU!

Miło nam ogłosić, że książki wędrują w ręce: Joanny Mazurkiewicz, Wojciecha Szyputy, Iwony O.K., morawski91, Marty Bieluczyk. A już teraz zapraszamy na przedostatni konkurs z serii "Czwartki z psychologią"!