"Najpierw wytresuj kurczaka" - konkurs / Wyniki konkursu!

Sierpień powoli przemija, co oznacza, że i nasza seria „Czwartków z psychologią” zbliża się do nieuchronnego końca. Wykorzystajcie to, bo przed Wami dwa ostatnie konkursy! A dziś do wygrania wyjątkowa książka, o niezwykle intrygującym tytule „Najpierw wytresuj kurczaka” Karen Pryor. Jakie porady czekają na Was w tym poradniku? Przede wszystkim dowiecie się z niego, że każdy może stać się skutecznym wychowankiem nie tylko zwierzęcia, ale nawet własnego szefa… Szukacie skutecznych metod wpływania na zmianę zachowania dziecka, psa czy kota? Jeśli tak, nie macie wyboru, ta uniwersalna książka musi być Wasza!

By zdobyć dzisiejszą nagrodę wystarczy odpowiedzieć jak zwykle na bardzo proste pytanie. A osoba, która przyśle poprawną odpowiedź jako 1., 3., 6., 9. i 12. otrzyma egzemplarz książki.

Zadanie na dziś brzmi:

Wymień co najmniej dwa zwierzęta występujące w książkach wydawnictwa Media Rodzina, które można wytresować lub nauczyć prostych sztuczek.

Konkurs trwa do 21 sierpnia.

Swoje odpowiedzi przesyłajcie na adres: promocja@mediarodzina.pl , w tytule wpisując hasło: „Czwartki z psychologią”.

Regulamin:

 1. Organizatorem konkursu jest wydawnictwo Media Rodzina mające swoją siedzibę w Poznaniu.
 2. Konkurs związany jest z organizowanymi przez wydawnictwo Media Rodzina „Czwartkami z psychologią”, które odbywają się podczas wakacji (lipiec i sierpień).
 3. Zadanie konkursowe polega na przesłaniu poprawnej odpowiedzi na zadanie: Wymień co najmniej dwa zwierzęta występujące w książkach wydawnictwa Media Rodzina, które można wytresować lub nauczyć prostych sztuczek.
 4.  Konkurs trwa od 18 do 21 sierpnia br.
 5. Nagrodzone zostanie pięć osób, których odpowiedzi wysłane na adres promocja@mediarodzina.pl dotrą na skrzynkę jako 1., 3., 6., 9. i 12.
 6. Każda z nagrodzonych osób otrzyma po jednym egzemplarzu książki Karen Pryor „Najpierw wytresuj kurczaka”.
 7. Warunkiem udziału w konkursie jest przesłanie odpowiedzi na pytanie konkursowe na adres promocja@mediarodzina.pl  z hasłem „Czwartki z psychologią”.
 8. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni na stronach www.mediarodzina.pl w dniu 19 sierpnia 2016 r.
 9. Zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej za pomocą e-maila, a przyznane nagrody zostaną wysłane po 19 sierpnia 2016 r.
 10. W przypadku braku możliwości skontaktowania się ze zwycięzcą nagroda zostanie przyznana kolejnemu uczestnikowi z listy uczestników spełniającemu warunki konkursu.
 11. W konkursie można wziąć udział tylko raz i uczestnikowi konkursu przysługuje tylko jedna nagroda.
 12. Udział w konkursie jest równoznaczny ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych przez Organizatora konkursu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z późn. zm.) wyłącznie w celu przeprowadzenia konkursu.

WYNIKI KONKURSU!

Trudno w to uwierzyć, ale właśnie rozwiązujemy już przedostatni konkurs z cyklu "Czwartki z psychologią"! To oznacza nieuchronne zakończenie wakacji... Choć na pewno nie ostatnie spotkanie konkursowe z książkami naszego wydawnictwa.

Miło nam ogłosić, że zwycięzcami dzisiejszego konkursu zostali: Barbara Cimoch, Wiktoria Wagner, Radosław Bieluczyk, Wojciech Szyputa oraz Grzegorz Mogielski. Zwycięzcom gratulujemy i oczywiście zapraszamy w czwartek na kolejny konkurs.