Konkurs - do wygrania "Taniec z gronostajem" / Wyniki konkursu!

Trudno uwierzyć, że sierpień dobiega końca! Powoli wracamy z wakacji do codziennych obowiązków, a i wizja jesieni zdaje się coraz wyraźniejsza, ale to nie powód do smutku, bo zbliżający się wrzesień oznacza pierwsze premiery książkowe naszego wydawnictwa! Najbliższe miesiące będą naprawdę wyjątkowe!

Natomiast dzisiaj kończymy już cykl konkursów „Czwartki z psychologią”, który towarzyszył nam przez lipiec i sierpień. Chcieliśmy Wam bardzo podziękować za zainteresowanie wszystkimi naszymi tytułami i nadsyłanie wielu zgłoszeń. Było nam bardzo miło nagrodzić tak wielu uczestników.

W ostatnim już konkursie z serii „Czwartki z psychologią” do wygrania książka Maryli Ścibor Marchockiej „Taniec z gronostajem”. Jest to opowieść o nieszczęśliwej, destrukcyjnej i toksycznej miłości, z której rozpaczliwie próbuje się uwolnić Krystyna. Związek wysysa z niej radość życia, nie pozwala na normalne funkcjonowanie i powrót do dobrej kondycji psychicznej. Wiktor nie przebiera w środkach, zatruwa życie Krystyny, osacza ją coraz bardziej… „Taniec z gronostajem” to książka o przemocy, alkoholizmie i próbie odnajdywania życia na nowo.

By dowiedzieć się jak zakończy się historia Krystyny i Wiktoria, musicie odpowiedzieć na jedno pytanie:

Spośród wymienionych tytułów wskaż te, w których nie występuje wątek przemocy wobec osób niepełnoletnich:

a) "Projekt Rosie",
b) "Zły wilk",
c) "Grzech nasz codzienny",
d) "Ostatni pielgrzym".

Nagrodzone zostanie pięć osób, których odpowiedzi dotrą na skrzynkę jako 1., 3., 6., 9. i 12.

Konkurs trwa do 28 sierpnia.

Odpowiedzi przesyłajcie na adres: promocja@mediarodzina.pl, w temacie maila wpisując: "Czwartki z psychologią".

Powodzenia!

REGULAMIN!

 1. Organizatorem konkursu jest wydawnictwo Media Rodzina mające swoją siedzibę w Poznaniu.
 2. Konkurs związany jest z organizowanymi przez wydawnictwo Media Rodzina „Czwartkami z psychologią”, które odbywają się podczas wakacji (lipiec i sierpień).
 3. Zadanie konkursowe polega na przesłaniu poprawnej odpowiedzi na zadanie:  Spośród wymienionych tytułów wskaż te, w których nie występuje wątek przemocy wobec osób niepełnoletnich:
  a) "Projekt Rosie",
  b) "Zły wilk",
  c) "Grzech nasz codzienny",
  d) "Ostatni pielgrzym".
 4. Konkurs trwa od 25 do 28 sierpnia br.
 5. Nagrodzone zostanie pięć osób, których odpowiedzi wysłane na adres promocja@mediarodzina.pl dotrą na skrzynkę jako 1., 3., 6., 9. i 12.
 6. Każda z nagrodzonych osób otrzyma po jednym egzemplarzu książki Maryli Ścibor Marchockiej „Taniec z gronostajem”.
 7. Warunkiem udziału w konkursie jest przesłanie odpowiedzi na pytanie konkursowe na adres promocja@mediarodzina.pl  z hasłem „Czwartki z psychologią”.
 8. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni na stronach www.mediarodzina.pl w dniu 29 sierpnia 2016 r.
 9. Zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej za pomocą e-maila, a przyznane nagrody zostaną wysłane po 29 sierpnia 2016 r.
 10. W przypadku braku możliwości skontaktowania się ze zwycięzcą nagroda zostanie przyznana kolejnemu uczestnikowi z listy uczestników spełniającemu warunki konkursu.
 11. W konkursie można wziąć udział tylko raz i uczestnikowi konkursu przysługuje tylko jedna nagroda.
 12. Udział w konkursie jest równoznaczny ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych przez Organizatora konkursu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z późn. zm.) wyłącznie w celu przeprowadzenia konkursu.

WYNIKI KONKURSU!

Z wielką przyjemnością chcielibyśmy ogłosić, że zwycięzcami w ostatnim konkursie z cyklu "Czwartki z psychologią" zostali: Irena, Grzegorz Galiński, Wiktoria Wagner, Kalina Michalik, Tomasz Skurak. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Dodatkowo chcielibyśmy podziękować wszystkim tym, którzy przez ostatnie dwa miesiące uczestniczyli w proponowanych przez nas konkursach. Mamy nadzieję, że uatrakcyjniły Wam czas wakacji. Tymczasem bądźcie czujni, niebawem kolejne konkursy!