"Księga dżungli" - konkurs! / WYNIKI!

Świat zwierząt nieustannie nas fascynuje. Zastanawiamy się nad tym, w jaki sposób zwierzęta się ze sobą komunikują, jaki kodeks obowiązuje w ich świecie, a także – jak wygląda przyroda ich oczami. Być może sami myśleliście nad tym czy poradzilibyście sobie w środowisku zwierząt. Przed takim pytaniem za to nie musiał stawać Mogli – mały chłopiec wychowywany przez zwierzęta. Ten rezolutny chłopiec jako dziecko dołączył do grona zwierząt zamieszkujących dżunglę i wśród wielu z nich znalazł naprawdę oddanych przyjaciół, którzy byli dla niego opiekunami, mentorami oraz nauczycielami.

Ta popularna i lubiana przez wszystkich opowieść doczekała się kilku ekranizacji, a najnowsza z nich jest już dostępna na Blu-Ray i DVD, które możecie wygrać w dzisiejszym konkursie!

Do zdobycia aż 9 płyt z najnowszym filmem „Księga dżungli” (2016).

By o nie zawalczyć, wystarczy odpowiedzieć poprawnie na pytanie: Jak na imię miał bohater, który nauczał Mowgliego w dżungli?

Osoby, których odpowiedzi dotrą na naszą skrzynkę pocztową jako 8., 13., 17., 20., 25., 28., 31., 35. i 39., zostaną nagrodzone filmem „Księga dżungli” na DVD lub Blu-Ray.

Odpowiedzi wysyłajcie na adres: promocja@mediarodzina.pl, w temacie maila wpisując „Księga dżungli”. Na Wasze odpowiedzi czekamy do niedzieli 11 września do godziny 23.59.

Powodzenia!

REGULAMIN!

 1. Organizatorem konkursu jest wydawnictwo Media Rodzina mające swoją siedzibę w Poznaniu.
 2. Zadanie konkursowe polega na przesłaniu poprawnej odpowiedzi na pytanie: Jak na imię miał bohater, który nauczał Mowgliego w dżungli?
 3. Konkurs trwa od 9 do 11 września.
 4. Nagrodzone zostanie pięć osób, których odpowiedzi wysłane na adres promocja@mediarodzina.pl dotrą na skrzynkę jako 8., 13., 17., 20., i 25.
 5. Zwycięzcom konkursu przyznana zostanie nagroda w postaci filmu „Księga dżungli” na Blu-Ray lub DVD .
 6. Warunkiem udziału w konkursie jest przesłanie poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe na adres promocja@mediarodzina.pl  z hasłem „Księga dżungli”.
 7. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni na stronach www.mediarodzina.pl 12 września 2016 r.
 8. Zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej za pomocą e-maila, a przyznane nagrody zostaną wysłane po 12 września 2016 r.
 9. W przypadku braku możliwości skontaktowania się ze zwycięzcą nagroda zostanie przyznana kolejnemu uczestnikowi z listy uczestników spełniającemu warunki konkursu.
 10. W konkursie można wziąć udział tylko raz i uczestnikowi konkursu przysługuje tylko jedna nagroda.
 11. Udział w konkursie jest równoznaczny ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych przez Organizatora konkursu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z późn. zm.) wyłącznie w celu przeprowadzenia konkursu.

WYNIKI KONKURSU!

Jak zwykle  nie zawiedliście i przysłaliście masę odpowiedzi. Bardzo Wam dziękujemy za zainteresowanie konkursem. Poniżej zamieszczamy listę zwycięzców:

1. Natalia Pietrzak
2. Wiktoria Wagner
3. Anna Mirocha
4. Agnieszka Chojnowska
5. Piotr Choma
6. iniesta3
7. Iwona Biniek
8. Edhome
9. Engik

Serdecznie Wam gratulujemy! Sprawdzcie swoje skrzynki mailowe.