Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie!

Jeszcze nie opadły emocje po najbardziej wyczekiwanej premierze tego roku, a my już zapraszamy Was na kolejne książkowe szaleństwo. Od czwartku 27 października rozpoczynamy kolejne spotkanie z literaturą, które potrwa do niedzieli 30 października. Z tej okazji zapraszamy Was na stoisko Media Rodziny, które znajdziecie pod numerem D17 w hali Wisła.

Na naszych regałach rozgoszczą się jesienne nowości, a wśród nich oczywiście egzemplarze „Harry’ego Pottera i przeklętego dziecka”.  Wszyscy ci, którzy przegapili premierę drugiej ilustrowanej części przygód młodego czarodzieja będą mieli okazję nadrobić zaległości i zaopatrzyć się w piękne wydanie opatrzone rysunkami Jima Kaya. Oprócz atrakcji stricte książkowych miłośnicy powieści J.K. Rowling mogą liczyć na warsztaty harropotterowe, podczas których przeniosą się do magicznego świata Hogwartu. Warsztaty rozpoczną się 28 października o godzinie 15.00 i potrwają do 19.00.

Fani mrocznych historii także nie będą rozczarowani, ponieważ podczas Krakowskich Targów Książki swoją oficjalną premierę będzie miała najnowsza powieść Garda Sveena „Piekło otwarte”, który uznanie polskich czytelników zyskał dzięki pierwszemu kryminałowi – „Ostatni Pielgrzym”. To nie jedyne nowości, będzie można zdobyć podczas Targów: Klaus Peter Wolf powróci z kolejną krwawą historią „Grób we Fryzji Wschodniej”, a Adriana Popescu urzeknie kontynuacją niezwykłej historii miłosnej, zatytułowaną „Serca w pułapce”.

Spotkania podczas tegorocznych Targów będą szczególnie atrakcyjnie dla najmłodszych, bowiem nasze stoisko odwiedzą ulubieni Autorzy:

Piątek 28 października

12:00 Marianna Jagoda
13:00 Tomasz Samojlik

Sobota 29 października

12:00 Wojciech Widłak oraz Elżbieta Wasiuczyńska
15:00 Aleksandra Kucharska-Cybuch

Niedziela 30 października

13:30 Małgorzata Strzałkowska

Serdecznie zapraszamy!