Konkurs z Żubrem Pompikiem!/Wyniki

Mamy naprawdę świetną wiadomość dla najmłodszych czytelników, a przede wszystkim dla fanów żubra Pompika. Dokładnie 11 marca (sobota) o godzinie 11.00 w kinie Muza w Poznaniu, swoją premierę będzie miał pierwszy odcinek serialu o żubrze Pompiku! To jednak nie wszystko co oferuje w tym dniu kino Muza. Jeśli spotkanie z Pompikiem na ekranie kina będzie dla Was niewystarczające, organizatorzy przygotowali także warsztaty, gdzie po raz kolejny zobaczycie się z przesympatycznym Pompikiem oraz resztę jego rodzinki.  

Z tej okazji mamy dla Was cztery podwójne bilety na seans oraz warsztaty z „Żubrem Pompikiem”.  Żeby otrzymać bilet należy udzielić poprawnej odpowiedzi na następujące pytanie: Wymień wszystkie tytuły książek z serii Żubr Pompik, które ukazały się w wydawnictwie Media Rodzina. Bilety otrzymają cztery pierwsze osoby, które poprawnie odpowiedzią na pytanie konkursowe.

Odpowiedzi przesyłajcie na adres: promocja@mediarodzina.pl w temacie wpisując: „Żubr Pompik”. Na poprawne odpowiedzi czekamy do dzisiaj do 23.59. Powodzenia!

 

WYNIKI KONKURSU!

Znamy już czwórkę zwycięzców w konkursie, w którym do wygrania były cztery podwójne bilety na seans oraz warsztaty z Żubrem Pompikiem. Oto zwycięzcy:

 • Magda Kwiatkowska-Gadzińska,
 • Hanna Urban,
 • Bartosz Kolański,
 • Katarzyna Muller.

Serdecznie gratulujemy! Prosimy o sprawdzenie poczty, tam więcej szczegółów o odbiorze wygranych biletów.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy w sobotę (11 marca) do kina Muza w Poznaniu. Na miejscu prowadzona będzie także sprzedaż książek z serii Żubr Pompik. Do zobaczenia!

 

 REGULAMIN

 1. Organizatorem konkursu jest wydawnictwo Media Rodzina mające swoją siedzibę w Poznaniu.
 2. Zadanie konkursowe polega na wymienieniu wszystkich tytułów książek z serii „Żubr Pompik”, które ukazały się w wydawnictwie Media Rodzina.
 3. Konkurs trwa do 7 marca br. do godziny 23.59.
 4. Nagrodzone zostaną cztery osoby, które jako pierwsze udzielą poprawnej odpowiedzi.
 5. Zwycięzcom konkursu przyznana zostanie nagroda w postaci podwójnego biletu na seans oraz warsztaty „Żubr Pompik”.
 6. Warunkiem udziału w konkursie jest przesłanie poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe na adres promocja@mediarodzina.pl  z hasłem „Żubr Pompik”.
 7. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni na stronie www.mediarodzina.pl 8 marca br.
 8. Zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej za pomocą e-maila, a przyznane nagrody będą do odbioru w kasie kina Muza w Poznaniu przy ulicy św. Marcin 30.
 9. W przypadku braku możliwości skontaktowania się ze zwycięzcą nagroda zostanie przyznana kolejnemu uczestnikowi z listy uczestników spełniającemu warunki konkursu.
 10. W konkursie można wziąć udział tylko raz i uczestnikowi konkursu przysługuje tylko jedna nagroda.
 11. Udział w konkursie jest równoznaczny ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych przez Organizatora konkursu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z późn. zm.) wyłącznie w celu przeprowadzenia konkursu.