I Targi Książki Dziecięcej Przecinek i Kropka

W najbliższy weekend (8-9 kwietnia) w Warszawie odbędą się I Targi Książki Dziecięcej Przecinek i Kropka. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do Placu Unii City Shopping (ul. Puławska 2) od godziny 11.00 do 19.00. Na miejscu czytelnicy literatury dziecięcej będą mieli szansę odwiedzić stoisko naszego wydawnictwa, a także uwiecznić swój pobyt na pamiątkowej fotografii z ulicy Pokątnej! Podczas Targów będzie na Was czekać wystawa „Magiczny świat Harry’ego Pottera”, na której oprócz ulicy Pokątnej znajdują się ilustracje z pierwszej części przygód młodego czarodzieja. Dla niemagicznych lub zapominalskich przygotowane będą specjalne rekwizyty, które uczynią z Was prawdziwych czarodziejów.

Na tym jednak nie koniec atrakcji. Już pierwszego dnia, czyli 8 kwietnia o godzinie 13.00 poznamy zwycięzcę konkursu „Przecinek i Kropka” 2016 na najlepszą książkę dziecięcą. Tego dnia będziemy trzymać kciuki za nominowaną do tej nagrody książkę naszego wydawnictwa pt. „Tru” autorstwa Barbary Kosmowskiej z ilustracjami Emilii Dziubak.

Serdecznie zapraszamy dzieci, rodziców oraz wszystkich zainteresowanych na nasze stoisko. W ofercie znajdą się wiosenne nowości, w których między innymi: „Kicia Kocia na rowerze”, „Kicia Kocia majsterkuje”, „Kicia Kocia i Nunuś. W kąpieli”, „Matyldo, co robią kury”, a także powieść dla młodzieży „Wyskok”.

Mamy też dobrą wiadomość dla wszystkich poznaniaków oraz osób mieszkających w pobliżu stolicy Wielkopolski. W Poznaniu w ramach festiwalu Przecinek i Kropka rozgości się i literatura, i sztuka dla dzieci. W sobotnie popołudnie zapraszamy na spektakl marionetkowy pt. „Czerwony Kapturek” w wykonaniu Teatru BARNABY. Początek już o godzinie 12.00 w Starym Browarze (przed Empikiem – pasaż, poziom 0). A na godzinę 13.00 razem z Bajanką zapraszamy na warsztaty „Carambello Pipiakuku” z ciocią Jadzią w roli głównej. Nie może Was zabraknąć – w planach gry, eksperymenty i mnóstwo świetnej zabawy!

Do zobaczenia!

Powiązane publikacje