25 książek na 25. jubileusz!

Drodzy Czytelniczy!

Rok 2017 jest wyjątkowy dla naszego wydawnictwa. Obchodzimy w nim swój 25. jubileusz! Przez te wszystkie lata to właśnie Wy – Czytelnicy, towarzyszyliście nam podczas wielu ważnych premier książkowych. Część z Was z pewnością dorastała z naszą literaturą, a niektórzy być może także z bohaterami książek. Jesteśmy Wam bardzo wdzięczni za wszystkie miłe słowa, które otrzymaliśmy od Was przez te wszystkie lata czy to przy okazji spotkań na targach czy wysyłanych pocztą tradycyjną bądź elektroniczną. Wszystkim Wam bardzo dziękujemy!

Jako że doskonale znacie nasze tytuły, chcielibyśmy zaprosić Was do stworzenia listy 25 Waszym zdaniem najlepszych tytułów naszego wydawnictwa. Osoby, które w najciekawszy sposób uzasadnią swój wybór, zaprosimy na organizowany w październiku jubileusz. Dodatkowo tytuły, które wskażecie w swoich propozycjach, wyślemy do 25 wybranych bibliotek!

Mamy nadzieję, że typowanie ulubionych książek sprawi Wam ogromną radość. My z kolei będziemy z niecierpliwością oczekiwać Waszych propozycji na najlepsze tytuły naszego wydawnictwa.

Swoje propozycje możecie przesyłać na adres mailowy: promocja@mediarodzina.pl, w temacie wpisując „25 tytułów”.

Dobrej zabawy!