Warszawa: Warszawskie Targi Książki

W tym tygodniu w Warszawie rozpocznie się wielkie święto książki! W dniach 18-21 maja podczas Warszawskich Targów Książki Stadion Narodowy zamieni się w miejsce pełne miłośników słowa pisanego. Również i my przygotowaliśmy wiele atrakcji dla naszych Czytelników. Na naszym stoisku 15H jak zwykle moc nowości, specjalny jubileuszowy rabat oraz spotkania z naszymi znakomitymi Autorami.

Najmłodsi czytelnicy na pewno ucieszą się na wieść, że na targach będzie można poznać nowe przygody ulubieńców ze znanych serii: Wesoły Ryjek pozna uroki lata, Ciocia Jadzia zostanie sołtyską na wsi, Sam i Julia wybiorą się do lunaparku, a Kicia Kocia i Nunuś – na spacer.

Nieco starszych zainteresuje z pewnością Daleka droga do wody – niezwykła opowieść z Sudanu o dwójce bohaterów, którzy nawet w niezwykle trudnej sytuacji potrafili odnaleźć w sobie nadzieję.  Młodzieży proponujemy również Życie na podglądzie – błyskotliwą, przewrotnie zabawną opowieść o mężczyźnie, który dowiadując się, że ma raka, postanawia… sprzedać swoje życie na e-bayu. Tylko co się stanie, gdy aukcją zainteresuje się producent telewizyjnego reality show?

Wszystkich fanów twórczości Kerstin Gier i trylogii Silver ucieszy Czerwień rubinu – pierwszy tom Trylogii Czasu. Kolejne odsłony już we wrześniu!

Również smakosze Gorzkiej Czekolady nie będą zawiedzeni. W lesie, nowa powieść Nele Neuhaus na pewno zadowoli wszystkich fanów kryminalnych historii. Komisarze Olivier von Bodenstein i Pia Sander tym razem zmierzą się ze sprawą, która niebezpiecznie splecie się z wydarzeniami sprzed lat i traumą z dzieciństwa Oliviera. A wszystko to na tle malowniczego i bardzo mrocznego lasu…

 

Targi oczywiście nie mogłyby się odbyć bez spotkań z naszymi niezrównanymi Autorami. Zapraszamy na spotkania w piątek i sobotę:

piątek 19 maja:

14.00 Roksana Jędrzejewska-Wróbel i Agnieszka Żelewska

W piątek o godzinie 14.00 zapraszamy również na warsztaty z Wojciechem Widłakiem (sala dla dzieci – Galeria /poziom -1/)

 

sobota 20 maja:

11.00 Aleksandra Kucharska-Cybuch

12.00 Eliza Piotrowska

13.00 Wojciech Widłak i Agnieszka Żelewska

14.00 Wojciech Widłak i Elżbieta Wasiuczyńska

15.00 Barbara Kosmowska

16.00 Józef Wilkoń

 

Do zobaczenia!

Powiązane publikacje