Urodziny Media Rodziny

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci i rodziców na nasze 25. urodziny! Czekamy na Was w niedzielę 11 czerwca 2017 r. w godz. 11-17 na Scenie Wspólnej (ul. Brandstaettera 1) w Poznaniu. Razem z nami świętować będą: Harry Potter, Kicia Kocia, Pan Kuleczka, Ciocia Jadzia, Krowa Matylda i wielu innych znanych bohaterów książek.

Urodziny odbędą się na sąsiadującej z naszą siedzibą Scenie Wspólnej oraz na dziedzińcu Sceny. W programie moc atrakcji dla małych i trochę większych, m.in.: przedstawienie, spotkania z autorami, zdjęcia na ulicy Pokątnej, eksperymenty czy tor przeszkód. Będzie można obejrzeć wystawę ilustracji z naszych książek i pokaz najpiękniejszych okładek, zrelaksować się na leżakach czytając książki z przenośnej biblioteczki lub kupić sobie egzemplarze na własność w promocyjnych cenach. Rodziców zapraszamy na warsztat o czytaniu dzieciom. Na zgłodniałych będą czekać foodtrucki i wygodne ławy.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, jedynie przedstawienie „Ciocia Jadzia” o godz. 11 jest biletowane. Bilety na ten spektakl w cenie 5 zł można kupić w siedzibie wydawnictwa przy ul. Pasieka 24 (godz. 8-16) lub pisząc maila na adres handlowy@mediarodzina.pl.

Program imprezy

Scena
godz. 11-12 – spektakl „Ciocia Jadzia” teatru Fuzja / bilety 5 zł
godz. 12-13 – spotkanie z Elizą Piotrowską, autorką serii „Ciocia Jadzia” / wstęp wolny
godz. 14-15 – spotkanie z Wojciechem Widłakiem, autorem serii „Pan Kuleczka” i „Wesoły Ryjek” / wstęp wolny
godz. 15-16 – warsztat Małgorzaty Swędrowskiej dla rodziców “Zawsze jest dobry czas na rodzinne czytanie” - o wartości czytania dzieciom, roli głośnego czytania i zabawy słowami / wstęp wolny

Hol i dziedziniec
W godz. 11-17 tym terenem zawładną gry i zabawy z bohaterami książek Media Rodzina. Najmłodsze dzieci będą mogły m.in. pokonać tor przeszkód Kici Koci, ozdobić tort z Kaczką Katastrofą czy sprawdzić się w majsterkowaniu w Kąciku Kastora. Na nieco starszych czeka pokaz eksperymentów magicznych, bajkowe koło fortuny (warto wiedzieć co nieco o książkach wydawnictwa!) oraz gra detektywistyczna z bohaterami serii „Operacja”. A wszyscy na pewno chętnie wpadną z wizytą na ulicę Pokątną, gdzie będzie można zrobić sobie zdjęcie w czarodziejskim stroju Harry’ego Pottera. Wśród uczestników imprezy będą się także przechadzać bajkowe postacie – między innymi najprawdziwszy kapitan Hak.

Zapraszamy!