Spotkanie z Elizą Piotrowską

Księgarnia „ z Bajki” serdecznie zaprasza dzieci wraz z rodzicami na wyjątkowy i niezapomniany Dzień Dziecka, który będziecie mogli spędzić  w towarzystwie Elizy Piotrowskiej oraz Cioci Jadzi. Świętowanie rozpocznie się w czwartek 1 czerwca, punktualnie o godzinie 16.30 w księgarni „z Bajki” (os. Przyjaźni 125 C). Wstęp na wydarzenie jest darmowy. Swoje zgłoszenia można przesyłać na adres mailowy: ksiegarnia@ksiegarniazbajki.pl lub kierować je pod numerem telefonu: 61 82 00 582.

Spotkanie z Elizą Piotrowską połączone będzie z premierą jej najnowszej książki „Ciocia Jadzia na wsi”. To doskonała okazja do rozmowy z autorką, poproszenia o autograf czy zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia. Zapowiada się świetna zabawa, a to tylko jedna z wielu atrakcji jakie przygotowali dla Was organizatorzy wraz z Elizą Piotrowską.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy w Dzień Dziecka na szalone popołudnie z Ciocią Jadzią.

Informacje z newslettera księgarni:

Na wsi jest dużo zwierząt, mało ludzi, dlatego wszyscy się znają. Wszyscy spotykają się w sklepie, gdzie pani Lonia sprzedaje towary za pieniądze lub "na zeszyt".  Tam też pojawia się tajemnicza, zakapturzona postać nazwana przez Maję  "Czarnym Dziadem". Dzieci się go lękają, bo na drzwiach swojego domku nad jeziorem wywiesił trzy karteczki: "Nie budzić w dzień", "Nie przeszkadzać w nocy" i "Dzieci biegające samopas będą wyłapywane". Kim on jest? Wszyscy toną w domysłach. Dzieci chcą sprawdzić, chcą wiedzieć: urządzają podchody. Szpiegują, dedukują. Zaczajają się i podglądają. Z pomocą przychodzi ciocia Jadzia, która jest specjalistką od rozwiązywania języków. Szczęście jej sprzyja! Wygrywa wszystko!  Traktor w loterii! A nawet wybory na sołtysa! Co my wygramy? We czwartek się przekonamy.

 

Wstęp wolny!

Zapisy: ksiegarnia@ksiegarniazbajki.pl lub 61 82 00 582

Adres: Księgarnia "z Bajki", os. Przyjaźni 125 C, Poznań

 

Powiązane publikacje