Kraków: 21. Międzynarodowe Targi Książki

Zapraszamy do Krakowa na prawdziwe święto książki! W dniach 26-29 października wszyscy spragnieni kontaktu z literaturą będą mogli zaspokoić swój głód na 21. Międzynarodowych Targach Książki! Na naszym stoisku D18 jak zwykle moc nowości, atrakcji i spotkań ze znakomitymi Autorami. 

 

Na wszystkich spragnionych mocnych wrażeń i mrocznych wycieczek w głąb ludzkiej psychiki czekać będzie Córka Króla Moczarów. Ten wyśmienity thriller psychologiczny to nie jedyna nasza propozycja dla dorosłych czytelników – miłośników kryminalnych historii zadowoli na pewno 40 godzin Katrin Lange, a wielbicieli polskiej prozy – kontynuacja diesel punkowej powieści "Musza Góra" Bohdana Głębockiego, zatytułowana Ślepe ryby oraz zbiór opowiadań dziesięciu znakomitych polskich autorów – Trupów hurtowo trzech. Obczyzno moja, debiutancka powieść Elizy Piotrowskiej dla dorosłych, to z kolei błyskotliwa opowieść o uwikłaniu, klaustrofobii i wolności – związanej z Polską i polskością. Dla fanów klasyki przygotowaliśmy kolejny tom dzieł Hermanna Hessego – tym razem to Demian.

Młodzież znajdzie u nas kontynuacje znanych serii: 5 sekund do Io. Rebeliantkę Małgorzaty Wardy, Błękit szafiru Kerstin Gier, kolejny tom PAX-a oraz Operacji. Młodzież szkolną mogą zainteresować nasze nowe tytuły: Najgorszy dyrektor na świecie oraz Najgorsze urodziny na świecieFanów Harry’ego Pottera również czeka nie lada gratka – trzeci tom ilustrowanej edycji jest już dostępny!

Nie zapominamy o rodzicach oraz ich dzieciach – tym pierwszym polecamy Jestem tatą!, czyli poradnik dla przyszłych ojców oraz kolejny tom w bestselerowej serii Jak mówić…: Jak mówić, żeby maluchy nas słuchały. Skoro o maluchach mowa, zapraszamy po nowe tytuły w znanych i lubianych cyklach: nowe Kicie Kocie (Witaminowe przyjęcie, Kicia Kocia i Nunuś. Kochamy!, Kicia Kocia i Nunuś. Pora spać!), oraz Mądre Myszy (W gospodarstwie dawniej i dziś, Zuzia pokłóciła się z Julią, Zuzia idzie na zakupy, Maks idzie do przedszkola), Krowę Matyldę i śnieg, żubra Pompika w parkach narodowych (Tajemnica rzeki, Bagienny łoś, Plan bobra) a także nowości: Czy ktoś widział zajączka? Przemysława Wechterowicza oraz Pamiętnik starego Geppetta Jarosława Mikołajewskiego.

Zgodnie z tradycją na naszym stoisku nie zabraknie też kalendarzy Mały Poradnik Życia oraz Pan Kuleczka na 2018 rok.

 

Zapraszamy również na spotkania z naszymi Autorami:

 

Piątek, 27 października

14.00 Barbara Kosmowska

15.30 Jarosław Mikołajewski

 

Sobota, 28 października

11.00 Anna Sędziwy

12.00 Elżbieta Wasiuczyńska, Wojciech Widłak

13.00 Eliza Piotrowska

15.00 Agnieszka Żelewska, Anita Andrzejewska

16.00 Aleksandra Kucharska-Cybuch

 

12.00-14.00 warsztaty z Agnieszką Żelewską w Dziecięcej Strefie Warsztatowej

 

Niedziela, 29 października

11.00 Eliza Piotrowska

12.00 Tomasz Samojlik

13.00 Małgorzata Warda

 

Do zobaczenia!

Powiązane publikacje