Katowice: 3. Śląskie Targi Książki

Wszystkich mieszkańców Katowic i okolic zapraszamy na 3. Śląskie Targi Książki, które odbędą się w Katowicach w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w dniach 10-12 listopada 2017 roku. Na naszym stoisku nr 23 jak zwykle moc nowości!

 

Na wszystkich spragnionych mocnych wrażeń i mrocznych wycieczek w głąb ludzkiej psychiki czekać będzie Córka Króla Moczarów. Ten wyśmienity thriller psychologiczny to nie jedyna nasza propozycja dla dorosłych czytelników – miłośników kryminalnych historii zadowoli na pewno 40 godzin Katrin Lange, a wielbicieli polskiej prozy – kontynuacja diesel punkowej powieści "Musza Góra" Bohdana Głębockiego, zatytułowana Ślepe ryby oraz zbiór opowiadań dziesięciu znakomitych polskich autorów – Trupów hurtowo trzechObczyzno moja, debiutancka powieść Elizy Piotrowskiej dla dorosłych, to z kolei błyskotliwa opowieść o uwikłaniu, klaustrofobii i wolności – związanej z Polską i polskością. Dla fanów klasyki przygotowaliśmy kolejny tom dzieł Hermanna Hessego – tym razem to Demian.

Młodzież znajdzie u nas kontynuacje znanych serii: 5 sekund do Io. Rebeliantkę Małgorzaty Wardy, Błękit szafiru Kerstin Gier, kolejny tom PAX-a oraz Operacji. Młodzież szkolną mogą zainteresować nasze nowe tytuły: Najgorszy dyrektor na świecie oraz Najgorsze urodziny na świecieFanów Harry’ego Pottera również czeka nie lada gratka – trzeci tom ilustrowanej edycji jest już dostępny!

Nie zapominamy o rodzicach oraz ich dzieciach – tym pierwszym polecamy Jestem tatą!, czyli poradnik dla przyszłych ojców oraz kolejny tom w bestselerowej serii Jak mówić…: Jak mówić, żeby maluchy nas słuchały. Skoro o maluchach mowa, zapraszamy po nowe tytuły w znanych i lubianych cyklach: nowe Kicie Kocie (Witaminowe przyjęcieKicia Kocia i Nunuś. Kochamy!Kicia Kocia i Nunuś. Pora spać!), oraz Mądre Myszy (W gospodarstwie dawniej i dziśZuzia pokłóciła się z JuliąZuzia idzie na zakupyMaks idzie do przedszkola), Krowę Matyldę i śnieg, żubra Pompika w parkach narodowych (Tajemnica rzekiBagienny łośPlan bobra) a także nowości: Czy ktoś widział zajączka? Przemysława Wechterowicza oraz Pamiętnik starego Geppetta Jarosława Mikołajewskiego.

Zgodnie z tradycją na naszym stoisku nie zabraknie też kalendarzy Mały Poradnik Życia oraz Pan Kuleczka na 2018 rok.

Do zobaczenia!

 

Powiązane publikacje