Poznań: Za siedmioma rzekami...

Już w najbliższą sobotę, 25 listopada o godz. 11.30, zapraszamy dzieci w wieku 4-8 lat na spotkanie z tajemniczą Angarą w kawiarni Kahawa na pl. Cyryla Ratajskiego 10d w Poznaniu. Nie zabraknie czytania, opowieści o dalekich krajach i zabaw plastycznych prosto z głębin jezior!

Premierowa książka, "Angara, córka Bajkała" to przepięknie ilustrowana opowieść oparta na popularnej w całej Syberii i Azji Centralnej buriackiej legendzie o rzekach i krainach syberyjskich.
Opowiada o autorytarnym modelu rodzicielstwa i sprawowania władzy, o potrzebie rozmowy i empatii,  równocześnie niesie ze sobą ponadczasowe przesłanie o potędze miłości zdolnej pokonać wszelkie przeszkody.

Stworzenia ilustrowanej wersji legendy podjęły się siostry Olga i Irina Jertachanowe - z oszłamiającym efektem.

Przepiękną książkę, której każda strona przenosi czytelnika w tajemniczny podwodny świat, będzie można kupić premierowo podczas spotkania. Warsztaty literacko-plastyczne z użyciem specjalnej mapy poprowadzi tłumaczka ksiązki Agnieszka Matkowska.

Spotkanie potrwa ok. 1 godziny. Wstęp wolny, jednak obowiązują zapisy - prosimy o kontakt pod adresem promocja@mediarodzina.pl

Powiązane publikacje