Wrocław: Targi Dobrych Książek

Zapraszamy na święto książki we Wrocławiu! W dniach 30 listopada-3 grudnia w Hali Stulecia odbędą się Wrocławskie Targi Dobrych Książek. Znajdziecie nas na stoisku nr 43.

Jak zwykle możecie spodziewać się wielu atrakcji - w sobotę o godzinie 12.00 na naszym stoisku gościć będzie Eliza Piotrowska, czyli autorka serii o Cioci Jadzi oraz najnowszej powieści dla dorosłych czytelników - "Obczyno moja". 

Jak zwykle nie zabraknie u nas nowości! Życie jest sztuką J.K. Rowling to wzruszająca przemowa autorki Harry'ego Pottera do absolwentów Uniwersytetu Harvarda zawiera cenne rady dla każdego, kto znalazł się w przełomowym momencie życia. Autorka zadaje trudne pytania o to, jak przyjmować porażki i jak skorzystać z siły wyobraźni dla własnego i wspólnego dobra. Czerpiąc przykłady z własnego życia, światowej sławy pisarka przenikliwie i poruszająco rozważa najważniejsze wartości w życiu.

To nie jedyna nasza nowość! Na wszystkich spragnionych mocnych wrażeń i mrocznych wycieczek w głąb ludzkiej psychiki czekać będzie Córka Króla Moczarów. Ten wyśmienity thriller psychologiczny to nie jedyna nasza propozycja dla dorosłych czytelników – miłośników kryminalnych historii zadowoli na pewno 40 godzin Katrin Lange, a wielbicieli polskiej prozy – kontynuacja diesel punkowej powieści "Musza Góra" Bohdana Głębockiego, zatytułowana Ślepe ryby oraz zbiór opowiadań dziesięciu znakomitych polskich autorów – Trupów hurtowo trzechObczyzno moja, debiutancka powieść Elizy Piotrowskiej dla dorosłych, to z kolei błyskotliwa opowieść o uwikłaniu, klaustrofobii i wolności – związanej z Polską i polskością. Dla fanów klasyki przygotowaliśmy kolejny tom dzieł Hermanna Hessego – tym razem to Demian.

Młodzież znajdzie u nas kontynuacje znanych serii: 5 sekund do Io. Rebeliantkę Małgorzaty Wardy, Błękit szafiru Kerstin Gier, kolejny tom PAX-a oraz Operacji. Młodzież szkolną mogą zainteresować nasze nowe tytuły: Najgorszy dyrektor na świecie oraz Najgorsze urodziny na świecieFanów Harry’ego Pottera również czeka nie lada gratka – trzeci tom ilustrowanej edycji jest już dostępny!

Nie zapominamy o rodzicach oraz ich dzieciach – tym pierwszym polecamy Jestem tatą!, czyli poradnik dla przyszłych ojców oraz kolejny tom w bestselerowej serii Jak mówić…: Jak mówić, żeby maluchy nas słuchały. Skoro o maluchach mowa, zapraszamy po nowe tytuły w znanych i lubianych cyklach: nowe Kicie Kocie (Witaminowe przyjęcieKicia Kocia i Nunuś. Kochamy!Kicia Kocia i Nunuś. Pora spać!), oraz Mądre Myszy (W gospodarstwie dawniej i dziśZuzia pokłóciła się z JuliąZuzia idzie na zakupyMaks idzie do przedszkola), Krowę Matyldę i śnieg, żubra Pompika w parkach narodowych (Tajemnica rzekiBagienny łośPlan bobra) a także nowości: Czy ktoś widział zajączka? Przemysława Wechterowicza oraz Pamiętnik starego Geppetta Jarosława Mikołajewskiego.

Zgodnie z tradycją na naszym stoisku nie zabraknie też kalendarzy Mały Poradnik Życia oraz Pan Kuleczka na 2018 rok.

 

Godziny otwarcia targów:

30 listopada (czwartek) 12.00-18.00
1 grudnia (piątek) 10.00-19.00
2 grudnia (sobota) 10.00-19.00
3 grudnia (niedziela) 10.00-16.00

 

Do zobaczenia!

Powiązane publikacje