Czarny weekend z Gorzką Czekoladą

 

Już w najbliższy weekend, 24-25 listopada, w naszej internetowej księgarni Czarny weekend z Gorzką Czekoladą! Czeka na Was 50% rabatu na wszystkie tytuły serii, a także darmowa wysyłka zakupionych książek!

Wystarczy, że w Waszym koszyku znajdzie się choć jeden tytuł z serii Gorzka Czekolada, a całe zamówienie objęte zostanie bezpłatną przesyłką! 

Nie zapomnijcie o zbliżających się świętach i bawcie się dobrze! <3

Książki znajdziecie tutaj.

 

Regulamin akcji „Czarny weekend z Gorzką Czekoladą”:

 

1. Organizatorem akcji „Czarny weekend z Gorzką Czekoladą” jest Media Rodzina Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Pasieka 24, identyfikująca się numerem NIP: 778‑00‑43-660, REGON: 632008392, wpisana do KRS pod nr 0000014915. (zwana dalej Organizatorem).

 2. Akcja „Czarny weekend z Gorzką Czekoladą”  przeprowadzana jest na zasadach określonych  niniejszym regulaminie (dalej Regulamin) oraz zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

3. Akcja „Czarny weekend z Gorzką Czekoladą” skierowana jest wyłącznie do osób fizycznych nie prowadzących działalności gospodarczej.

4. Akcja „Czarny weekend z Gorzką Czekoladą” rozpoczyna się dnia 24 listopada 2018 roku o godzinie 00:01 i kończy się 25 listopada 2018 roku o godzinie 23:59.

5. Promocja „Czarny weekend z Gorzką Czekoladą” jest prowadzona wyłącznie za pośrednictwem strony http://www.mediarodzina.pl.

6. Akcja „Czarny weekend z Gorzką Czekoladą” obejmuje swym zasięgiem wyłącznie zamówienia z dostawą na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

7. Organizator zobowiązuje się obniżyć ceny wszystkich książek i audiobooków serii Gorzka Czekolada w trakcie trwania akcji promocyjnej o 50%.

8. Koszt dostawy jest równy 0 (zero) złotych dla wszystkich zamówień złożonych od 24 listopada 2018, godziny 00:01 do 25 listopada, godziny 23:59, zawierających jeden z tytułów serii Gorzka Czekolada, niezależnie od metody płatności, rodzaju dostawy i wartości zamówienia.

9. Wszelkie pozostałe warunki sprzedaży pozostają zgodne z regulaminem sklepu Media Rodzina: http://mediarodzina.pl/static/pomoc-w-obsludze-zamowien/51/Regulamin-sklepu

10. W przypadku reklamacji dotyczącej przebiegu Akcji Klient przyjmuje do wiadomości, że jego dane osobowe będą przetwarzane przez Organizatora w celu rozpatrzenia reklamacji.

11. Niniejszy regulamin Akcji dostępny będzie w siedzibie Organizatora oraz na stronie internetowej www.mediarodzina.pl.