Warszawa: Premiera scenariusza "Zbrodni Grindelwalda”

Wszystkich wielbicieli uniwersum "Harry'ego Pottera" zapraszamy oficjalną premierę scenariusza „Fantastyczne zwierzęta. Zbrodnie Grindelwalda”, która odbędzie się pod hasłem: "Uratuj świat przed czarnoksiężnikiem!"

Czekamy na Was w Empiku Arkadia w Warszawie, w sobotę 16 lutego, w godz. 12-16.


Czujecie w sobie moc magii? Wiecie, że moglibyście uratować świat? To zabierzcie swoje magiczne różdżki i przybądźcie w sobotę 16 lutego do warszawskiej Arkadii.
Salon Empik zmieni się tego dnia w arenę magicznych zmagań. Razem pokonamy czarnoksiężnika Grindelwalda z „Fantastycznych zwierząt”!

Już w holu powita Was specjalna rzeźba, wskazująca drogę do wejścia. Ale uwaga... czy to na pewno jest nieruchoma rzeźba? W środku będą czekać specjalne dekoracje, wśród których znajdą się postacie magicznych zwierząt, różdżki, znicz, a nawet świstoklik! Każdy z Was otrzyma też specjalne karty, które pozwolą mu wziąć udział w czarodziejskich zadaniach.

Na scenie w środku salonu odbędą się główne atrakcje. Wśród dymu i magicznych pokazów pojawią się m.in. Gellert Grindelwald i Albus Dumbledore. Każdy z Was będzie miał okazję wspomóc czarodziejów w walce lub uwolnić więźniów groźnego Grindelwalda.
Wiedza o książkach i filmach ze świata „Harry’ego Pottera” i „Fantastycznych zwierząt” może okazać się bardzo przydatna! Każdy, kto weźmie udział w zabawie, może liczyć na wspaniałe nagrody – nie tylko książki i filmy, ale także oryginalne gadżety filmowe!

Na zmęczonych magicznymi zmaganiami czekać będzie odpoczynek na specjalnych „potterowych” poduszkach lub zdjęcia z magicznymi postaciami. Uwaga – wśród publiczności mogą pojawić się też niespodziewani goście ze świata Wizarding World. Strzeżcie się zwłaszcza Bellatrix Lestrange!

Powiązane publikacje