Pierwsze blogowe recenzje "Osobliwego domu pani Peregrine"

Osobliwy dom pani PeregrineZapraszamy naszych młodych (i nie tylko!) czytelników do lektury trzech pierwszych blogowych recenzji książki "Osobliwy dom pani Peregrine" Ransoma Riggsa, która najpierw ujmuje czytelników oryginalną okładką i intrygującymi zdjęciami, a później... Przekonajcie się sami!

Oto fragmenty recenzji:

"Podejrzewam, że każdy z Was zetknął się choć raz w życiu z taką książką, którą pragnął posiadać od pierwszego wejrzenia. Wystarczył opis, kusząca recenzja albo bardzo intrygująca okładka. Ta przypadłość dopadła i mnie ostatnimi czasy. Gdy zobaczyłam recenzję tytułu, o którym chcę tym razem Wam opowiedzieć, wiedziałam, że za wszelką cenę będę musiała go zdobyć."

czytaj więcej na blogu Książkówka"Książka Osobliwy dom pani Peregrine jest fantastyczna! Wywołuje dreszczyk grozy i emocji. Umieszczone między stronami fotografie dodają bardzo osobliwego nastroju, pomagają wczuć się w opowieść. Bardzo wciągająca fabuła i niesamowite zakończenie."

czytaj więcej na blogu Recenzje młodzieżowe"Osobliwy dom pani Peregrine, choć początkowo dość mylnie i zwodniczo kierujący czytelnika w klimaty zwiewne i przesiąknięte nieco gotycką mroczną atmosferą, dość szybko przekształca się w pełną dramatycznych zwrotów akcji, szybką przygodową powieść akcji z elementami fantastycznymi. Czego tu nie ma! (...) I wszystko to przedstawione spójnie, sprawnie, intrygująco, w modnej gotyckiej otoczce."

czytaj więcej na blogu Krimifantamania

 

 

Galeria zdjęć

Powiązane publikacje