Konkurs autografowy: "Dwa serca anioła"

Zapraszamy do udziału w naszym konkursie autografowym, w którym nagrodą jest nie lada gratka! Trzy egzemplarze "Dwóch serc anioła", książki autorstwa Wojciecha Widłaka oryginalnie, dwubarwnie ilustrowanej przez Pawła Pawlaka, z nietypowym wpisem ilustratora, czekają na laureatów!

 

Wystarczy odpowiedzieć na konkursowe pytanie: na jakie sposoby była wyróżniana w tym roku książka Wojciecha Widłaka i Pawła Pawlaka "Dwa serca anioła" przez przeróżne gremia?

Na odpowiedzi czekamy do poniedziałku, 26 listopada.

 

Prosimy zapoznać się z regulaminem konkursu:

1. Organizatorem czwartej części konkursu autografowego "Dwa serca anioła" jest wydawnictwo Media Rodzina mające swoją siedzibę w Poznaniu.
2. Konkurs "Dwa serca anioła" polega na przesłaniu e-maila z odpowiedzią na pytanie: na jakie sposoby była wyróżniana w tym roku niniejsza książka Wojciecha Widłaka i Pawła Pawlaka przez przeróżne gremia?
3. Nagrody w konkursie to 3 egzemplarze książki  pt. "Dwa serca anioła" z oryginalnym autografem ilustratora, Pawła Pawlaka.
4. Konkurs trwa od 22 do 26 listopada br.
5. Nagrodzonych zostaną 3 osoby, których zgłoszenia dotrą na skrzynkę konkurs@mediarodzina.pl jako co pierwsze, siódme i trzynaste.
6. Warunkiem udziału w konkursie jest przesłanie do nas maila zawierającego odpowiedź wraz z adresem pocztowym na adres mailowy: konkurs@mediarodzina.pl  (z hasłem: Dwa serca anioła).
7. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni na stronach Media Rodzina 27 listopada 2012 r.
8. Zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej za pomocą e-maila, a nagrody zostaną przesłane pocztą po 27 listopada.
9. W przypadku braku możliwości skontaktowania się ze zwycięzcą nagroda zostanie przyznana kolejnemu uczestnikowi z listy uczestników spełniającemu warunki konkursu.
10. W konkursie można wziąć udział tylko raz i uczestnikowi konkursu przysługuje tylko jedna nagroda.

Galeria zdjęć

Powiązane publikacje