Konkurs z Kicią Kocią!

Rodzinka Kici Koci się powiększyła! Od teraz dzieci oprócz przygód Kici Koci mogą śledzić poczynania jej młodszego braciszka Nunusia. Z pewnością Kicia Kocia i Nunuś świętowali wczoraj Dzień Dziecka, my również nie zapominamy o naszych najmłodszych czytelnikach i kontynuujemy wczorajsze święto! Z tej okazji mamy dla Was konkurs, w którym są do wygrania 3 maskotki Kici Koci.

Żeby je wygrać, wystarczy pobrać z naszej strony internetowej (mediarodzina.pl) kolorowankę z Kicią Kocią (link TUTAJ), wydrukować ją, a następnie ozdobić w dowolny sposób. Możecie wymyślić naprawdę wyjątkowe stroje dla Kici Koci, w jaki sposób to zrobicie, zależy tylko od Was.

Trzy osoby, które według jury przygotują najbardziej oryginalną pracę zostaną nagrodzone maskotką Kici Koci! Na skany Waszych prac

Na skany Waszych prac wysłane na adres promocja@mediarodzina.pl czekamy do 17 czerwca. Możecie też wysłać prace pocztą tradycyjną na adres: Media Rodzina, ul. Pasieka 24, 61-657 Poznań.

Regulamin:

 1. Organizatorem konkursu jest wydawnictwo Media Rodzina mające swoją siedzibę w Poznaniu.
 2. Konkurs polega na przesłaniu (skan lub poczta tradycyjna) pracy plastycznej (dowolna technika) z ozdobioną przez siebie kolorowanką, którą pobrać można pod linkiem: https://mediarodzina.pl/static/materialy-do-pobrania/406/Kicia-Kocia---kolorowanka-do-ozdobienia
 3. Konkurs trwa od 3 do 17 czerwca.
 4. Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez komisję konkursową.
 5. Nagrodzone zostaną trzy osoby. Zwycięzcy, których prace komisja konkursowa uzna za najlepsze otrzymają maskotkę z Kicią Kocią
 6. Warunkiem udziału w konkursie jest przesłanie jednej, przygotowanej przez siebie pracy na adres promocja@mediarodzina.pl  z hasłem „Kicia Kocia”. Można także wysłać pracę za pośrednictwem poczty na adres: Media Rodzina, ul. Pasieka 24, 61-657 Poznań.
 7. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni na stronach www.mediarodzina.pl w dniu 21 czerwca 2016 r.
 8. Zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej za pomocą e-maila, a przyznane nagrody za poszczególne miejsca zostaną wysłane po 21 czerwca.
 9. W przypadku braku możliwości skontaktowania się ze zwycięzcą nagroda zostanie przyznana kolejnemu uczestnikowi z listy uczestników spełniającemu warunki konkursu.
 10. W konkursie można wziąć udział tylko raz i uczestnikowi konkursu przysługuje tylko jedna nagroda.
 11. Udział w konkursie jest równoznaczny ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych przez Organizatora konkursu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z późn. zm.) wyłącznie w celu przeprowadzenia konkursu.

 

WYNIKI KONKURSU!

Po długich i burzliwych dyskusjach, jury postanowiło docenić prace dzieci, w których widoczna była samodzielność ozdobienia Kici Koci. W związku z tym trzy główne nagrody wędrują do Oli Margańskiej, Tosi i Olka Dziadowców oraz do Jarka Ostrowskiego. Ze względu na to, że wszystkie prace były piękne i niezwykle trudno było nam się zdecydować na nagrodzenie tylko trzech osób, resztę dzieci postanowiliśmy uhonorować nagrodami niespodziankami.

Wszystkich uczestników prosimy o przesyłanie adresów do wysyłki na maila: promocja@mediarodzina.pl .