Konkurs z Kicią Kocią

Jeśli Wy i Wasze dzieci lubicie Kicię Kocię, to zapraszamy serdecznie do polubienia jej nowego Facebookowego fanpage'u oraz wzięcia udziału w okolicznościowym konkursie!

Konkurs pod żartobliwym hasłem "Kocham Kicię ponad życie" polega na przesłaniu nam zgłoszenia w formie zdjęcia, ilustracji, opowiadania, wierszyka, pliku dźwiękowego lub filmowego, w którym zademonstrujecie swoją przyjaźń z Kicią Kocią. Na zgłoszenia czekamy do 17 grudnia; nagrodzimy 5 osób - regulamin poniżej.

 

 

REGULAMIN KONKURSU

 1. Organizatorem konkursu jest wydawnictwo Media Rodzina mające swoją siedzibę w Poznaniu.
 2. Zadanie konkursowe polega na przesłaniu zgłoszenia w formie pisemnej, wizualnej, audiowizualnej lub dźwiękowej w odpowiedzi na hasło: "Kocham Kicię ponad życie!" :)
 3. Konkurs trwa od 6 do 17 grudnia 2017 r.
 4. Nagrodzonych zostanie 5 osób, których zgłoszenia komisja konkursowa uzna na najciekawsze.
 5. Zwycięzcom konkursu przyznana zostanie nagroda w postaci pięciu dowolnie wybranych tytułów z serii "Kicia Kocia"
 6. Warunkiem udziału w konkursie jest przesłanie odpowiedzi na pytanie konkursowe na adres konkurs@mediarodzina.pl z hasłem Kicia Kocia wraz z adresem i numerem telefonu.
 7. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni na stronie www.mediarodzina.pl 18 grudnia 2017 r.
 8. Zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej za pomocą e-maila, a przyznane nagrody zostaną wysłane po 18 grudnia lub będą do odebrania w siedzibie wydawnictwa.
 9. W przypadku braku możliwości skontaktowania się ze zwycięzcą nagroda zostanie przyznana kolejnemu uczestnikowi z listy uczestników spełniającemu warunki konkursu.
 10. W konkursie można wziąć udział tylko raz i uczestnikowi konkursu przysługuje tylko jedna nagroda.
 11. Udział w konkursie jest równoznaczny ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych przez Organizatora konkursu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z późn. zm.) wyłącznie w celu przeprowadzenia konkursu.