Festiwal Kryminału GRANDA

Kryminał w Poznaniu? A to GRANDA! Po raz pierwszy w stolicy Wielkopolski zagości Festiwal Kryminału: 3 dni sensacyjnych spotkań z literaturą, muzyką i filmem. Oczywiście nie zabraknie na nim książek naszego wydawnictwa!

Festiwal rozpoczyna się w piątek 9 października i już tego dnia na naszym stoisku zadebiutują aż cztery kryminalne nowości w serii Gorzka Czekolada. Mamy dla Was pełen wachlarz intryg, namiętności i zbrodni z całej Europy. Od mrocznych zaułków Oslo z czasów II wojny światowej (obsypany nagrodami Ostatni pielgrzym” Garda Sveena), przez smaganą wichrami przypływów Fryzję Wschodnią („Krew z Fryzji Wschodniej” K.P. Wolfa), swojski komisariat na Słowacji („Zapisane na skórze” Dominika Dana), aż po słoneczny, choć tajemniczy Kraj Basków („Pusty cmentarz” R. Pinilli).

W sobotę zaprosimy Was na spotkanie z naszymi polskimi autorami. W godz. 11-12 na naszym stoisku swoje książki podpisywać będą:
Piotr Bojarski – autor serii kryminałów z komisarzem Kaczmarkiem, zapoczątkowanych książką „Kryptonim Posen”, oraz współczesnej powieści kryminalnej „Ściema”,
Bohdan Głębocki – autor kryminalno-fantastycznej powieści „Musza Góra”

W niedzielę na nasze stoisko zaprosimy także dzieci. W godz. 11.30-18 odbędą się warsztaty detektywistyczne OPERACJA GRANDA na bazie książek z serii „Operacja” J.L. Horsta. W programie m. in. łamanie kodów zaszyfrowanych wiadomości, tworzenie portretów pamięciowych, poszukiwanie postaci, które zaginęły w zaułkach dworca, zagadki i łamigłówki.

Zapraszamy!