Pokaz filmu "Operacja człowiek w czerni"

Wszystkich małych fanów serii Operacja zapraszamy w niedzielę 22 września 2019 na Poznański Festiwal Kryminału Granda. O godz. 9.30 w sali owalnej DS Hanka (al. Niepodległości 26) odbędzie się bezpłatny pokaz filmu kinowego "Operacja Człowiek w czerni".

Film miał swóją premierę kinową 6 września. Fabularny obraz produkcji norweskiej jest ekranizacją pierwszego tomu detektywistycznej serii dla dzieci pt. Operacja. Bohaterowie, Tiril i Olivier, to para młodych detektywów, która wraz z wiernym psim przyjacielem Ocho rozwiąże każdą zagadkę. Pewnego dnia przyjaciele natrafiają na drodze na tajemnicze dziury w ziemi. Coś, co wydaje się zagrożeniem dla rowerzystów, w rzeczywistości jest początkiem bardziej skomplikowanej sprawy. Po okolicy grasuje tajemniczy Człowiek w Czerni, który poszukuje skarbu. Młodzi detektywi zaczynają śledztwo, które sięga do historii miasteczka i jego mieszkańców. Czego szuka zamaskowany złoczyńca? Czy znalezienie mapy z przeszłości rozwikłać tę zagadkę? Zapraszamy na bezpłatny pokaz podczas festiwalu Granda!

Jednocześnie w księgarniach partnerskich Media Rodzina mozna kupić przedpremierowo najnowszą część serii pt. "Operacja Wrak”. Oficjalna premiera ksiązki to 4 października, adresy księgarń partnerskich znajdziecie tutaj.