Nele Neuhaus w Polsce

W dniach 19-22 maja Warszawę odwiedzi niemiecka pisarka Nele Neuhaus, autorka bestsellerowych powieści kryminalnych. W samych Niemczech łączny nakład jej książek osiągnął 5 milionów egzemplarzy, a prawa do powieści zostały sprzedane do ponad 20 krajów. 
W Polsce Nele Neuhaus spotka się z nie tylko z fanami kryminałów, ale także z czytelnikami młodzieżowych serii jej książek oraz debiutującymi pisarzami. Wraz z Katarzyną Bondą opowie o swojej drodze na szczyty list bestsellerów.
Zanim Nele Neuhaus zaczęła swoją przygodę z kryminałami, wiodła zwyczajne życie, dzieląc swój czas pomiędzy rodzinę, prowadzenie z mężem własnego biznesu oraz stadninę koni. Obecnie należy do najbardziej popularnych niemieckich pisarek, a przez krytyków nazywana jest królową kryminału. Neuhaus w swoim dorobku posiada także dedykowane młodszym czytelnikom serie o Charlotte i Elenie, rozgrywające się w stadninie koni. Jednak to dzięki cyklowi kryminałów z dwójką śledczych, Pią Kirchoff i Oliverem von Bodensteinem, Neuhaus zyskała międzynarodową sławę. W Polsce ukazało się już sześć powieści, a podczas nadchodzących Warszawskich Targów Książki swoją premierę będzie miała pierwsza cześć całej serii pt. „Nielubiana”.

Kalendarz spotkań Nele Neuhaus w Warszawie obejmuje:  

Piątek 20 maja, g. 18 - spotkanie „królowych kryminału”, Nele Neuhaus i Katarzyny Bondy w kawiarni MiTo (ul. Waryńskiego 28). Wstęp wolny.
Sobota 21 maja, g. 13 – podpisywanie książek na stoisku Media Rodzina (15H) na Warszawskich Targach Książki (Stadion Narodowy). Wstęp wolny dla gości Targów.
Sobota 21 maja, g. 14 – warsztaty w Sali Londyn Warszawskich Targów Książki (Stadion Narodowy) pt. „Od self-publishingu na szczyty list bestselerów”. Wstęp wolny dla gości Targów.
Sobota 21 maja, g. 17 - spotkanie z młodzieżą w księgarni dziecięcej Badet (al. Komisji Edukacji Narodowej 83). Wstęp wolny.

 

Zapraszamy!

Powiązane publikacje