Konkurs na Dzień kota

Wydawca tak licznych książek o kotach jak Media Rodzina nie może przejść obojętnie obok 17 lutego. Jak co roku celebrujemy Dzień Kota konkursem dla czytelników.


Powszechnie wiadomo, że wszyscy miłośnicy futrzaków są jednocześnie kocimi fotografami, zapraszamy Was do nadsyłania konkursowych zgłoszeń w postaci zdjęć - zabawnych, refleksyjnych, metaforycznych - w których odbijać się będzie charakter waszych pupili. Czekamy do wtorku, do północy, rozstrzygnięcie konkursu w środę!

Do wygrania - do wyboru - egzemplarze "Kot Ty jesteś?" Marcina Brykczyńskiego z ilustracjami Elżbiety Wasiuczyńskiej lub "Alojzy@kot_w_podróży.com" Roksany Jędrzejewskiej-Wróbel z ilustracjami Andrzeja Pilichowskiego-Ragno, Agnieszki Żelewskiej, Anity Andrzejewskiej!

 

REGULAMIN KONKURSU

1. Organizatorem konkursu jest wydawnictwo Media Rodzina mające swoją siedzibę w Poznaniu.
2. Zadanie konkursowe polega na przesłaniu ciekawych, nietypowych lub zabawnych zdjęć przedstawiających koty.
3. Konkurs trwa od 16 do 20 lutego 2018 r.
4. Nagrodzonych zostanie 6 osób, których zgłoszenia jury konkursowe uzna na najciekawsze (najładniejsze, najzabawniejsze itd.).
5. Zwycięzcom konkursu przyznana zostanie nagroda w postaci egzemplarza książki - do wyboru: "Kot Ty jesteś?" lub "Alojzy@kot_w_podróży.com".
6. Warunkiem udziału w konkursie jest przesłanie zgłoszenia na adres konkurs@mediarodzina.pl z hasłem KOT i adresem oraz numerem telefonu.
7. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni na stronie www.mediarodzina.pl 21 lutego 2017 r.
8. Zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej za pomocą e-maila, a przyznane nagrody zostaną wysłane po 21 lutego lub będą do odebrania w siedzibie wydawnictwa.
9. W przypadku braku możliwości skontaktowania się ze zwycięzcą nagroda zostanie przyznana kolejnemu uczestnikowi z listy uczestników spełniającemu warunki konkursu.
10. W konkursie można wziąć udział tylko raz i uczestnikowi konkursu przysługuje tylko jedna nagroda.
11. Udział w konkursie jest równoznaczny ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych przez Organizatora konkursu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z późn. zm.) wyłącznie w celu przeprowadzenia konkursu.

Powiązane publikacje