Konkurs z Papierowym Yodą

 Szczegóły konkursu - tutaj.

KIM JEST PAPIEROWY YODA I O CO W OGÓLE CHODZI?

Żeby przetrwać szóstą klasę, potrzeba mądrości Yody.

Poznajcie Dwighta, ekscentrycznego szóstoklasistę. Jego zachowanie jest czasem dziwaczne, a czasem nawet żenujące, zwłaszcza dla Tommy’ego, który codziennie jada z Dwightem lunch przy jednym stole. Ale w czymś Dwight jest naprawdę dobry — świetnie zna się na origami. Pewnego razu złożył z papieru nakładaną na palec pacynkę Yody i odtąd sprawy przybrały tajemniczy obrót.

Papierowy Yoda zaczął przewidywać przyszłość oraz rozwiązywać najtrudniejsze problemy, tak więc po pewnym czasie nie mógł się opędzić od zasypujących go pytaniami szóstoklasistów.

Tommy zastanawia się, jak to możliwe, że Yoda, który odpowiada głosem Dwighta, jest taki mądry, skoro sam Dwight nie ma o niczym pojęcia. Czy Yoda używa Mocy? Tommy musi koniecznie rozwiązać tę zagadkę, zanim skorzysta z jego rady w sprawie pewnej dziewczyny…

Oto archiwum Tommy’ego, w którym zgromadził akta dochodzeniowe związane z „Dziwnym przypadkiem papierowego Yody”.

 

Przeczytaj fragmenty owych akt, tj. "Dziwnego przypadku papierowego Yody", by przekonać się, że warto poznań całość!

Zasadnicze pytanie brzmi: czy papierowy Yoda jest prawdziwy?To znaczy, jasne, że jest prawdziwy, w końcu to najprawdziwsza papierowa pacynka z najprawdziwszej kartki papieru. Tyle że chodzi mi o coś innego – czy naprawdę jest Yodą i wie rozmaite rzeczy? Umie przewidywać przyszłość? Korzysta z Mocy?A może to jedno wielkie oszustwo, na które dali się nabrać niemal wszyscy w gimnazjum McQuarriego?Po prostu muszę się dowiedzieć, czy jest prawdziwy, bo nie wiem, czy wysłuchać jego rady, czy nie, a jeśli źle wybiorę, to już po mnie! Na razie nie będę wdawał się w szczegóły, powiedzmy tylko, że chodzi o jedną niesamowitą dziewczynę, Sarę, i o to, czy powinienem ryzykować, że dla niej zrobię z siebie idiotę." [czytaj dalej...]


A   T E R A Z   K O N K U R S !


Stwórz własnego papierowego Yodę i wygraj dwa bilety do kina!
Złóż origami według instrukcji poniżej i przyślij nam zdjęcie przedstawiające Yodę w wakacyjnej scenerii — na plaży, w górach, na żaglówce, w kolejce górskiej… Wszystko zależy od Twojej inwencji!
Daj się poprowadzić Mocy! Do wygrania dwuosobowe zaproszenia do kina!Szczegóły konkursu w poniższym regulaminie:
 
1. Konkurs "Papierowy Yoda na wakacjach" jest elementem promocji tytułu Toma Anglebergera pt. "Dziwny przypadek papierowego Yody".
2. Konkurs polega na złożeniu wg instrukcji origami (pochodzącej z książki, ale niekoniecznie) papierowego Yody i przesłaniu mailem do wydawnictwa Media Rodzina zdjęcia przedstawiającego Yodę w wakacyjnej scenerii, tj. np. na plaży, w górach, na żaglówce, w kolejce górskiej itd, itp.
3. Nagrodami w konkursie jest 5 dwuosobowych zaproszeń do dowolnie wybranego kina w większym polskim mieście.
4. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest przesłanie zdjęcia na adres konkurs@mediarodzina.pl, podając imię, nazwisko oraz adres pocztowy.
5. Konkurs trwa od czerwca do końca września br.
6. Nagrodzonych zostanie 5 osób, których zdjęcia przedstawiające papierowego Yodę jury konkursowe uda za najciekawiej zaaranżowane.
7. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni na stronie internetowej wydawnictwa Media Rodzina 3 padziernika 2013 r.
8. Zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej drogą mailową, a nagrody zostaną przesłane pocztą po 4 września br.
9. W przypadku braku możliwości skontaktowania się ze zwycięzcą nagroda zostanie przyznana kolejnemu konkursowiczowi z listy uczestników spełniającemu warunki konkursu.
10. W konkursie można brać udział tylko raz i uczestnikowi konkursu przysługuje tylko jedna nagroda.