Gorzka Czekolada - konkurs o "Śnieżkę..." z autografem Mai Ostaszewskiej!

Powieść kryminalna Nele Neuhaus zatytułowana "Śnieżka musi umrzeć" jest najpopularniejszym tytułem nowej serii Gorzka Czekolada.

Tym bardziej miło nam zaprosić do konkursu, w którym wygrać można egzemplarze książki z autografem Mai Ostaszewskiej - lektorki wersji audio tej powieści (zobacz filmik ze stdia ngraniowego).

Zadanie konkursowe jest proste, bowiem wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Czym sugerujesz się, szukając nowej, ciekawej powieści (kryminalnej lub nie!)?

Na Wasze odpowiedzi czekamy do 27 czerwca, a książki trafią do osób, któych odpowiedzi dotrą na skrzynkę konkursową jako 3., 8, 14., 15. i 19. :) Powodzenia!

 

Regulamin konkursu:

 1. Organizatorem konkursu na "Śnieżkę..." z autografem jest wydawnictwo Media Rodzina mające swoją siedzibę w Poznaniu.
2. Konkurs związany jest z promocją nowej serii literackiej Gorzka Czekolada wydanej nakładem wydawnictwa Media Rodzina.
3. Konkurs polega na przesłaniu drogą mejlową odpowiedzi na pytanie: Czym sugerujesz się, szukając nowej, ciekawej powieści (kryminalnej lub nie!)?
4. Nagrody w konkursie to 5 egzemplarzy powieści "Śnieżka musi umrzeć" z autografem Mai Ostaszewskiej
5. Konkurs trwa od 14 do 27 czerwca 2013 r.
6. Nagrodzonych zostanie 5 osób, których zdjęcia wysłane na skrzynkę konkurs@mediarodzina.pl trafią na skrzynkę jako 3., 8, 14., 15. i 19. w kolejności.
7. Warunkiem udziału w konkursie jest przesłanie do nas maila zawierającego odpowiedź na pytanie konkursowe z podpisem i adresem pocztowym na adres mailowy: konkurs@mediarodzina.pl  (z hasłem: Śnieżka z autografem).
8. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni na stronach Media Rodzina 28 czerwca 2013 r.
9. Zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej za pomocą e-maila, a nagrody zostaną przesłane pocztą po 28 czerwca br.
10. W przypadku braku możliwości skontaktowania się ze zwycięzcą nagroda zostanie przyznana kolejnemu uczestnikowi z listy uczestników spełniającemu warunki konkursu.
11. W konkursie można wziąć udział tylko raz i uczestnikowi konkursu przysługuje tylko jedna nagroda.

Galeria zdjęć

Powiązane publikacje