Konkurs: "Projekt Rosie" z dedykacją Borysa Szyca

Z początkiem września zapraszamy do drugiego konkursu autografowego z serią Gorzka Czekolada. Tym razem do wygrania są egzemplarze zabawnej i błyskotliwej powieści "Projekt Rosie", zwanej też oryginalną komedią romantyczną :)

W powieści Graeme'a Simsiona znajdziecie dedykację Borysa Szyca! Jest on bowiem autorem świetnej interpretacji wersji audio powieści!

Zadanie konkursowe jest proste, bowiem wystarczy odpowiedzieć na dwa pytania:

1. Po jaki typ powieści sięgasz najczęściej: powieśc kryminalną, obyczajową, historyczną, przygodową, romans czy może jeszcze inną?
2. Jaki zawód wykonuje główny bohater książki "Projekt Rosie"?Na Wasze odpowiedzi czekamy do 22 września, a książki trafią do osób, których odpowiedzi dotrą na skrzynkę konkursową jako 3., 9, 18., 22. i 28. :) Powodzenia!

 

Regulamin konkursu:

 1. Organizatorem konkursu na "Projekt Rosie" z autografem jest wydawnictwo Media Rodzina mające swoją siedzibę w Poznaniu.
2. Konkurs związany jest z promocją nowej serii literackiej Gorzka Czekolada wydanej nakładem wydawnictwa Media Rodzina.
3. Konkurs polega na przesłaniu drogą mejlową odpowiedzi na na dwa pytania:
a) Po jaki typ powieści sięgasz najczęściej: powieśc kryminalną, obyczajową, historyczną, przygodową, romans czy może jeszcze inną?
b) Jaki zawód wykonuje główny bohater książki "Projekt Rosie"?
4. Nagrody w konkursie to 5 egzemplarzy powieści "Projekt Rosie" z dedykacją Borysa Szyca.
5. Konkurs trwa od 2 do 22 września 2013 r.
6. Nagrodzonych zostanie 5 osób, których zdjęcia wysłane na skrzynkę konkurs@mediarodzina.pl trafią na skrzynkę jako 3., 9, 18., 22. i 28. w kolejności.
7. Warunkiem udziału w konkursie jest przesłanie do nas maila zawierającego odpowiedzi na pytania konkursowe z podpisem i adresem pocztowym na adres mailowy: konkurs@mediarodzina.pl  (z hasłem: Projekt Rosie z autografem).
8. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni na stronach Media Rodzina 24 września 2013 r.
9. Zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej za pomocą e-maila, a nagrody zostaną przesłane pocztą po 24 września br.
10. W przypadku braku możliwości skontaktowania się ze zwycięzcą nagroda zostanie przyznana kolejnemu uczestnikowi z listy uczestników spełniającemu warunki konkursu.
11. W konkursie można wziąć udział tylko raz i uczestnikowi konkursu przysługuje tylko jedna nagroda.

Powiązane publikacje