Walentynkowy konkurs z Eleną


Walentynkowy konkurs z Eleną


Do księgarń trafiła właśnie książka „Elena. Burzliwe lato”, dobrze Wam znanej Nele Neuhaus. Jest to  druga część przygód Eleny Weiland, której rodzina prowadzi stadninę i ujeżdżalnię koni. Tytułowa bohaterka nie wyobraża sobie życia bez koni, a miłość tę dzieli ze swoim ukochanym, który, notabene, jest synem największego wroga ojca dziewczyny. Na dodatek, zakochani trafią w sam środek kryminalnej sprawy dotyczącej grasującej w okolicy złodziejskiej szajki, kradnącej konie.

Z okazji Walentynek przygotowaliśmy dla Was specjalny konkurs, w którym możecie wygrać pierwszą i drugą część przygód Eleny: „Elena. Wygrać z losem” i „Elena. Burzliwe lato”.

Zadanie jest proste – ponieważ to seria o miłości do koni, Waszym zadaniem jest napisać, którego literackiego konia najbardziej lubicie – i dlaczego. Nagrodzimy 5 najciekawszych odpowiedzi, których autorzy otrzymają dwie książki, „Elena. Wygrać z losem” oraz „Elena. Burzliwe lato”.

Na Wasze zgłoszenia przysłane na adres konkurs@mediarodzina.pl czekamy do 23 lutego.

Powodzenia!

 

Regulamin  Walentynkowego konkursu z Eleną

1. Organizatorem konkursu „Walentynkowy konkursu z Eleną” jest wydawnictwo Media Rodzina Sp. z o.o. mające swoją siedzibę w Poznaniu.
2. Konkurs polega na przesłaniu drogą mailową odpowiedzi na pytanie: „Którego literackiego konia lubisz najbardziej? Wypowiedź uzasadnij”.
3. Nagrody w konkursie to 5 kompletów książek Elena. Wygrać z losem” i „Elena. Burzliwe lato”.
4. Konkurs trwa od 14.02 do 23.02 2014 roku.
5. Nagrodzone zostanie pięć osób, których odpowiedzi, wysłane na adres konkurs@mediarodzina.pl, komisja konkursowa uzna za najciekawsze.
6. Warunkiem udziału w konkursie jest przesłanie do nas maila zawierającego odpowiedź na pytanie konkursowe, na adres mailowy: konkurs@mediarodzina.pl  z hasłem: ELENA.
7. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni na stronach Media Rodzina 25.02 br.
8. Zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej za pomocą e-maila, a nagrody zostaną wysłane pocztą w ciągu tygodnia od otrzymania przez Organizatora adresu korespondencyjnego zwycięzcy.
9. W przypadku braku możliwości skontaktowania się ze zwycięzcą nagroda zostanie przyznana kolejnemu uczestnikowi z listy uczestników spełniającemu warunki konkursu.
10. W konkursie można wziąć udział tylko raz i uczestnikowi konkursu przysługuje tylko jedna nagroda.
11. Udział w konkursie jest równoznaczny ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych przez Organizatora konkursu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z późn. zm.) wyłącznie w celu przeprowadzenia konkursu.

Powiązane publikacje