Konkurs: wygraj "Księgę dżungli"

Drodzy Czytelnicy,

dziś 85. urodziny obchodzi wybitny ilustrator, Józef Wilkoń. Jubilatowi życzymy wszelkiej pomyślności i wielu, wielu wspaniałych dzieł, a dla Was przygotowaliśmy z tej okazji specjalny konkurs, w którym możecie wygrać jeden z dwóch egzemplarzy „Księgi dżungli” z ilustarcjami Artysty.

Zadanie konkursowe nie jest skomplikowane – musicie odgadnąć, z jakiej książki pochodzi poniższa ilustracja Józefa Wilkonia. Książka ta ukaże się u nas jesienią, ale już teraz możemy ją zapowiedzieć. A zatem, do dzieła!

 

Mała podpowiedź – książka jest lekturą szkolną, a jej ostatnie słowa brzmią: „I ja tam z gośćmi byłem, miód i wino piłem, / A com widział i słyszał, w księgi umieściłem”.

 

 
Regulamin konkursu "Księga dżungli"


1. Organizatorem konkursu " Księga dżungli " jest wydawnictwo Media Rodzina mające swoją siedzibę w Poznaniu.
2. Konkurs polega na przesłaniu mailem odpowiedzi na pytanie konkursowe: Z jakiej książki pochodzi załączona ilustracja Józefa Wilkonia?
3. Nagrody w konkursie to 2 egzemplarze książki „Księga dżungli” Rudyarda Kiplinga z ilustracjami Józefa Wilkonia.
4. Konkurs trwa od 12 lutego do północy 15 lutego 2015 roku.
5. Nagrodzone zostaną cztery osoby, których odpowiedzi wysłane na adres konkurs@mediarodzina.pl dotrą na skrzynkę jako 8. i 13.
6. Warunkiem udziału w konkursie jest przesłanie do nas maila zawierającego odpowiedzi na pytania konkursowe, na adres mailowy: konkurs@mediarodzina.pl z hasłem Księga dżungli.
7. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni na stronach Media Rodzina 16 lutego 2015 roku.
8. Zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej za pomocą e-maila, a nagrody zostaną wysłane pocztą w ciągu tygodnia od otrzymania przez Organizatora adresu korespondencyjnego zwycięzcy.
9. W przypadku braku możliwości skontaktowania się ze zwycięzcą nagroda zostanie przyznana kolejnemu uczestnikowi z listy uczestników spełniającemu warunki konkursu.
10. W konkursie można wziąć udział tylko raz i uczestnikowi konkursu przysługuje tylko jedna nagroda.
11. Udział w konkursie jest równoznaczny ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych przez Organizatora konkursu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z późn. zm.) wyłącznie w celu przeprowadzenia konkursu.

Powiązane publikacje