Światowy Dzień Książki - konkurs okolicznościowy

Światowy Dzień Książki to święto wszystkich kochających dobrą literaturę. Postanowiliśmy zatem zorganizować konkurs, który sprawi czytelnikom przyjemność. Zadanie konkursowe nie jest zatem wielkim wyzwaniem, a raczej wezwaniem do sentymentalnej wycieczki literackiej w przeszłość.

Jakie są Wasze dwie ukochane lektury z dzieciństwa? Napiszcie do nas na konkurswy adres, a osoby, które zgłoszą się do nas jako 6., 17. i 21. otrzymają piękne wydanie "Piotrusia Pana" z ilustracjami Quentina Grébana!

Szczegóły konkursu w poniższym regulaminie.Regulamin konkursu Światowy Dzień Książki

1. Organizatorem konkursu walentynkowego jest wydawnictwo Media Rodzina mające swoją siedzibę w Poznaniu.
2. Konkurs polega na przesłaniu mailem odpowiedzi na pytanie konkursowe: Jaka są Twoje dwie ukochane książki z dzieciństwa.
3. Nagrody w konkursie to 3 egzemplarze książki „Piotruś Pan” Jamesa Matthew Barriego.
4. Konkurs trwa od 23 do północy 24 kwietnia 2015 roku.
5. Nagrodzone zostaną trzy osoby, których odpowiedzi wysłane na adres konkurs@mediarodzina.pl dotrą na skrzynkę jako 6. i 17. i 21.
6. Warunkiem udziału w konkursie jest przesłanie do nas maila zawierającego odpowiedzi na pytania konkursowe, na adres mailowy: konkurs@mediarodzina.pl z hasłem Dzień Książki
7. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni na stronach Media Rodzina 27 kwietnia 2015 roku.
8. Zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej za pomocą e-maila, a nagrody zostaną wysłane pocztą w ciągu tygodnia od otrzymania przez Organizatora adresu korespondencyjnego zwycięzcy.
9. W przypadku braku możliwości skontaktowania się ze zwycięzcą nagroda zostanie przyznana kolejnemu uczestnikowi z listy uczestników spełniającemu warunki konkursu.
10. W konkursie można wziąć udział tylko raz i uczestnikowi konkursu przysługuje tylko jedna nagroda.
11. Udział w konkursie jest równoznaczny ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych przez Organizatora konkursu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z późn. zm.) wyłącznie w celu przeprowadzenia konkursu.

Powiązane publikacje

  • Piotruś Pan

    James Matthiew Barrie
    oprawa twarda
    35.10 zł39.00 zł