Konkurs: napisz recenzję książek serii „Pax” i wygraj trzeci tom!

Dla czytelników naszej nowej serii urban fantasy "Pax" mamy konkurs.
Spodobały Ci się dwa pierwsze tomy? Wzięłaś lub wziąłeś udział w grze bibliotecznej "Bractwo Pax" i historia ta Cię porwała?
Jeśli odpowiedź brzmi twierdząco choć w jednym przypadku – napisz recenzję książki i prześlij ją do nas – masz szansę wygrać trzeci tom serii „Myling”!

Regulamin konkursu na recenzję książek serii "Pax"

1. Organizatorem konkursu jest wydawnictwo Media Rodzina mające swoją siedzibę w Poznaniu.
2. Konkurs polega na przesłaniu mailem recenzji jednej lub obu wydanych w maju br. książek serii "Pax" - "Pal przekleństwa" i/lub "Grim".
3. Nagrody w konkursie to 10 egzemplarzy trzeciej części serii zatytułowanej "Myling"
4. Konkurs trwa od 30 września do 10 listopada 2015 roku.
5. Nagrodzone zostaną recenzje 10 osób, które wyłoni konkursowe jury.
6. Uczestnicy, biorąc udział w konkursie, wyrażają zgodę na zamieszczenie ich recenzji na stronach interentowych wydawnictwa i serii Pax, a także zacytowania ich na profilu Media Rodzina na Facebooku.
7. Warunkiem udziału w konkursie jest przesłanie do nas maila zawierającego recenzję jednej bądź dwóch książek wymienionych w pkcie 2, na adres mailowy: konkurs@mediarodzina.pl z hasłem Pax - recenzja.
8. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni na stronach Media Rodzina 12 listopada 2015 roku.
9. Zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej za pomocą e-maila, a nagrody zostaną wysłane pocztą w ciągu tygodnia od otrzymania przez Organizatora adresu korespondencyjnego zwycięzcy.
10. W przypadku braku możliwości skontaktowania się ze zwycięzcą nagroda zostanie przyznana kolejnemu uczestnikowi z listy uczestników spełniającemu warunki konkursu.
11. W konkursie można wziąć udział tylko raz i uczestnikowi konkursu przysługuje tylko jedna nagroda.
11. Udział w konkursie jest równoznaczny ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych przez Organizatora konkursu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z późn. zm.) wyłącznie w celu przeprowadzenia konkursu.