Książki za polubienia! / WYNIKI KONKURSU!

Letnie upały dają nam się we znaki, chętnie siadamy w cieniu, z książką w ręku oddając się błogiemu relaksowi. Na ten czas mamy dla Was coś co zmrozi krew w żyłach, sprawi, że na ciele pojawi się gęsia skórka i dreszcz przebiegnie po plecach, a to wszystko za sprawą tajemniczych, mrocznych kryminałów z serii „Gorzka Czekolada”. Teraz macie okazję, by wzbogacić swój księgozbiór o zestawy powieści, w których znajdziecie same pyszności. Co wystarczy zrobić?

Dziesięć osób, które zaprosi największą liczbę znajomych do polubienia na Facebooku naszej strony − Gorzka Czekolada − otrzyma wymienione poniżej nagrody.

Zasady są proste:

1. W dniach od 1 do 16 sierpnia 2016 roku zaproś jak najwięcej znajomych do polubienia naszej strony. Aby to zrobić, wystarczy, że klikniesz „zaproś znajomych do polubienia tej strony” i wyślesz zaproszenia do wybranych osób.

2.Gdy zaprosisz znajomych (pochwal się na swojej tablicy, poprzez udostępnienie naszego postu), że bierzesz udział w konkursie.

3. Po zgromadzeniu jak największej liczby polubień wejdź na Gorzka Czekolada – książki, które uzależniają (@seria.gorzka.czekolada). Po lewej stronie, pod informacją o ogólnej liczbie osób, które lubią stronę, zobaczysz, ilu Twoich znajomych nas lubi.

4. Nie później niż 16 sierpnia wykonaj zrzut ekranu (Print Screen), na którym będzie widoczna liczba Twoich znajomych, którzy polubili stronę Gorzka Czekolada − książki, które uzależniają i prześlij go na adres promocja@mediarodzina.pl w temacie wpisując „Gorzka Czekolada”.

5. W treści podaj swoje imię i nazwisko. Wyniki zostaną ogłoszone nie później niż w czwartek 18 sierpnia 2016 roku.

Nagrody:
1. miejsce: 5 książek Nele Neuhaus z autografami Autorki i Tłumaczy – „Nielubiana”, „Przyjaciele po grób”, „Głębokie rany”, „Śnieżka musi umrzeć” oraz „Kto sieje wiatr”.
2. miejsce: 4 książki Dominika Dána − „Czerwony kapitan”, „Noc ciemnych kłamstw”, „Zapisane na skórze” oraz „Grzech nasz codzienny”.
3. miejsce: 4 książki − Anna Jansson „Salon d’Amour”, Sissel Verøyvik „Książka Racheli”, Maria Semple „Gdzie jesteś, Bernadette?”, Emelie Schepp „Naznaczeni na zawsze”.
4. miejsce: 2 książki Graeme Simsiona − „Projekt Rosie” i „Efekt Rosie”.
5. miejsce: 2 książki Klausa-Petera Wolfa − „Morderca z Fryzji Wschodniej” i „Krew we Fryzji Wschodniej”.
6. miejsce: 2 książki Mamen Sànchez − „Zabrania się miłosnych ekscesów na progu stancji” i „Zupełnie niespodziewane zniknięcie Atticusa Craftsmana”.
7. miejsce: 2 książki Hermana Kocha − „Dom letni z basenem” i „Kolacja”.
8. miejsce: 2 książki Carol Snow − „Hawajskie alibi” i „Wyjątkowy depozyt”.
9. miejsce: 2 książki Drusilli Campbell − „Dobra siostra”, „Uwięziona”.
10. miejsce: Gaard Sven − „Ostatni pielgrzym”.

Powodzenia!

REGULAMIN!

  1. Organizatorem konkursu jest wydawnictwo Media Rodzina mające swoją siedzibę w Poznaniu.
  2. Konkurs polega na zaproszeniu jak największej liczby osób do polubienia na Facebooku strony internetowej Gorzka Czekolada – książki, które uzależniają (https://www.facebook.com/seria.gorzka.czekolada/?fref=ts),  a następnie na udostępnieniu postu o konkursie na swojej tablicy.
  3. Konkurs trwa od 1 sierpnia do 16 sierpnia br.
  4. Zestawy książek zostaną przyznane dziesięciu osobom. Zawartość zestawu zależeć będzie od liczby znajomych, którzy polubili stronę Gorzka Czekolada – książki, które uzależniają na Facebooku.
  5. Warunkiem udziału w konkursie jest udostępnienie posta o konkursie na swojej tablicy, a także przesłanie zrzutu ekranu (Print Screen), na którym widoczna będzie liczba osób, które polubiły naszą stronę, na adres promocja@mediarodzina.pl  z hasłem „Gorzka Czekolada”.
  6. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni na stronach www.mediarodzina.pl w dniu 18 sierpnia 2016r.
  7. Zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej za pomocą e-maila, a przyznane nagrody zostaną wysłane po 18 sierpnia 2016r.
  8. W przypadku braku możliwości skontaktowania się ze zwycięzcą nagroda zostanie przyznana kolejnemu uczestnikowi z listy uczestników spełniającemu warunki konkursu.
  9. W konkursie można wziąć udział tylko raz i uczestnikowi konkursu przysługuje tylko jedna nagroda.
  10. Udział w konkursie jest równoznaczny ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych przez Organizatora konkursu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z późn. zm.) wyłącznie w celu przeprowadzenia konkursu.

WYNIKI KONKURSU!

Kochani, nadszedł wreszcie czas, by ogłosić zwycięzców w konkursie na jak największą liczbę największą liczbę znajomych, którzy polubią naszą stronę Gorzka Czekolada na Facebooku.
Dziękujemy Wam za wszystkie zgłoszenia! Cieszymy się, że nasza seria książek budzi takie zainteresowanie. Bądźcie czujni, bo jesienią do grona Gorzkiej Czekolady dołączą kolejne książki. A tymczasem poniżej ogłaszamy listę zwycięzców:

1.    Alicja Skowrońska                      187 znajomych

2.    Danuta Kocur                                159 znajomych

3.    Krzysztof Michnal                        154 znajomych

4.    Tomasz Kornak                             71 znajomych

5.    Klaudia Bujak                                 64 znajomych

6.     Zofia Grażyna                                48 znajomych

7.     Ewa Suchoń                                  43 znajomych

8.     Magdalena Graczyk                     40 znajomych

9.     Jola Michnal                                  40 znajomych

10.   Emila Kejna                                    30 znajomych

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy wygranej! Sprawdźcie swoją pocztę, tam czeka na Was mail z prośbą o adres do wysyłki.

Pozdrawiamy!

Powiązane publikacje