"Silver. Druga księga snów" - KONKURS

Tajemnice snów od dawna fascynują zarówno psychologów, jak i pisarzy. Biorąc po uwagę, że wszyscy przeżywamy senne przygody i większość z nas ma problem z ich zrozumieniem, każda próba rozwiązania kilku zagadek wnosi coś nowego. Tak też jest z Trylogią Snów niemieckiej autorki Kerstin Gier – tyle, że te książki podsuwają jedynie nowe pytania…

Jeżeli już jesteście fanami Liv i ciekawią Was dalsze losy bohaterki albo chcielibyście dołączyć do tego grona, zapraszamy do udziału w konkursie, w którym do zdobycia jest aż pięć egzemplarzy książki Silver. Druga księga snów!

Wystarczy, że udzielicie odpowiedzi na pytanie: Na jakie pytanie trzeba było odpowiedzieć, żeby wejść do snu Liv?

Nagrodzone zostaną osoby, których odpowiedzi dotrą na naszą skrzynkę pocztową jako 2., 9., 16., 27. i 31.

Odpowiedzi wysyłajcie na adres promocja@mediarodzina.pl, w temacie wpisując „Silver. Druga księga snów”. Konkurs trwa od 30 września do 3 października.

Powodzenia!

 

REGULAMIN!

 1. Organizatorem konkursu jest wydawnictwo Media Rodzina mające swoją siedzibę w Poznaniu.
 2. Zadanie konkursowe polega na przesłaniu poprawnej odpowiedzi na pytanie: Na jakie pytanie trzeba było odpowiedzieć, żeby wejść do snu Liv?
 3. Konkurs trwa od 30 września do 3 października 2016 r.
 4. Nagrodzone zostanie pięć osób, których odpowiedzi wysłane na adres promocja@mediarodzina.pl dotrą na skrzynkę jako 2., 9., 16., 27. i 31.
 5. Zwycięzcom konkursu przyznana zostanie nagroda w postaci książki Silver. Druga księga snów.
 6. Warunkiem udziału w konkursie jest przesłanie poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe na adres promocja@mediarodzina.pl  z hasłem „Silver. Druga księga snów”.
 7. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni na stronach www.mediarodzina.pl 4 października 2016 r.
 8. Zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej za pomocą e-maila, a przyznane nagrody zostaną wysłane po 4 października 2016 r.
 9. W przypadku braku możliwości skontaktowania się ze zwycięzcą nagroda zostanie przyznana kolejnemu uczestnikowi z listy uczestników spełniającemu warunki konkursu.
 10. W konkursie można wziąć udział tylko raz i uczestnikowi konkursu przysługuje tylko jedna nagroda.
 11. Udział w konkursie jest równoznaczny ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych przez Organizatora konkursu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z późn. zm.) wyłącznie w celu przeprowadzenia konkursu.

WYNIKI KONKURSU!

Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za przesłanie odpowiedzi na pytanie konkursowe! Wykazaliście się bardzo dobrą znajomością treści książki. Zwycięzcami w naszym konkursie zostali: Zuzanna Szulist, Robert Karlewski, Aitana Sleepy, Angelika Anderson oraz Lily Rusko.

 

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i czekamy na Wasze adresy do wysyłki nagrody.