Konkurs z Panem Kuleczką!

Rok 2016 zbliża się do końca. Wielu z nas podsumowuje ten czas, myśli o osiągniętych sukcesach, ale składa też postanowienia noworoczne. A w Nowy Rok warto wkroczyć z pięknym kalendarzem. Dla tych, którzy jeszcze się w niego nie zaopatrzyli, a chcieliby ozdobić swoją ścianę wspaniałymi ilustracjami Elżbiety Wasiuczyńskiej, organizujemy konkurs!

Do wygrania kalendarz na rok 2017 z ulubionym bohaterami dzieci – Panem Kuleczką i jego przyjaciółmi. Dodatkowo znajdziecie w nim naklejki, którymi dowolnie ozdobicie wybrane przez siebie dni.

Żeby zdobyć taki kalendarz, wystarczy odpowiedzieć na krótkie pytanie: Jakie motto albo złota myśl towarzyszyć
Wam będzie w przyszłym roku?

Spośród nadesłanych odpowiedzi jury wybierze dziesięć najciekawszych.

Konkurs trwa do dzisiaj, tj. 21.12, do godziny 15.00. Swoje odpowiedzi przesyłajcie na adres promocja@mediarodzina.pl, w temacie wpisując: Konkurs z Panem Kuleczką.

Czekamy na Wasze zgłoszenia!

 

REGULAMIN

 1. Organizatorem konkursu jest wydawnictwo Media Rodzina mające swoją siedzibę w Poznaniu.
 2. Zadanie konkursowe polega na przesłaniu odpowiedzi na pytanie:  Jakie motto albo złota myśl towarzyszyć Wam będzie w przyszłym roku?
 3. Konkurs trwa w dniu 21 grudnia od godziny 12.00 do godziny 15.00.
 4. Nagrodzone zostanie dziesięć osób, których odpowiedzi komisja konkursowa uzna na najciekawsze.
 5. Zwycięzcom konkursu przyznana zostanie nagroda w postaci kalendarza na rok 2017 „Pan Kuleczka”.
 6. Warunkiem udziału w konkursie jest przesłanie odpowiedzi na pytanie konkursowe na adres promocja@mediarodzina.pl  z hasłem Konkursy z Panem Kuleczką.
 7. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni na stronie www.mediarodzina.pl 22 grudnia 2016 r.
 8. Zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej za pomocą e-maila, a przyznane nagrody zostaną wysłane po 22 grudnia lub będą do odebrania w siedzibie wydawnictwa.
 9. W przypadku braku możliwości skontaktowania się ze zwycięzcą nagroda zostanie przyznana kolejnemu uczestnikowi z listy uczestników spełniającemu warunki konkursu.
 10. W konkursie można wziąć udział tylko raz i uczestnikowi konkursu przysługuje tylko jedna nagroda.
 11. Udział w konkursie jest równoznaczny ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych przez Organizatora konkursu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z późn. zm.) wyłącznie w celu przeprowadzenia konkursu.

WYNIKI KONKURSU!

Kochani, poznaliśmy zwycięzców konkursu na najciekawsze motto. Komisja konkursowa uznała, że kalendarz otrzymają:

Magdalena Pająk, Małgorzata Riebandt, Piotr Zjeżdżałka, Agnieszka Stanik, Anna Wójkiewicz, Karolina Obrzut, Joanna Mazurkiewicz, Joanna Kasperczyk z córką, Anna Iwanczewska, Daniel Skrzypek, Magdalena Dysarz.