Konkurs z Pompikiem/Wyniki!

Zima zadomowiła się już na dobre. Każdy stara się chronić przed przejmującym chłodem na różne sposoby, na przykład grubym szalem, ciepłą czapką lub gorącą herbatą. Ciekawe jak to wygląda w świecie zwierząt? Jakie są ich sposoby na zatrzymanie ciepła? Żeby się tego dowiedzieć, wystarczy zajrzeć do przygód małego żubra Pompika, który niezrażony zimową aurą odkrywa, jak podczas tej pory roku radzi sobie przyroda.

Dla wszystkich ciekawych jak potoczyły się przygody Pompika mamy dobrą wiadomość -  do wygrania jest jeden z trzech egzemplarze „Żubra Pompika. Tropy na śniegu”!

Pytanie konkursowe brzmi: Jaka jest Twoja ulubiona zimowa zabawa z dzieciństwa? Krótko uzasadnij wybór.

Trzy najciekawsze odpowiedzi zostaną nagrodzone!

Odpowiedzi przesyłajcie na adres: promocja@mediarodzina.pl w tytule maila wpisując hasło: „Zima”.

Czas trwania konkursu: 26-27 stycznia (piątek) do godziny 12.00.

 

WYNIKI!

Bardzo dziękujemy za wszystkie nadesłane odpowiedzi na pytanie konkursowe. Wspaniale, że macie tyle cudownych wspomnień związanych nie tylko z zimą, ale dzieciństwem i wspólnym czasem z rodziną.

Mogliśmy nagrodzić tylko trzy osoby, dlatego decyzją jury nagrody wędrują do: Małgorzaty Wójcik, Moniki Skubis-Zalewskiej oraz Moniki Woźniak.

Serdecznie gratulujemy! Zerknijcie też na swoją skrzynkę mailową.

 

REGULAMIN

 1. Organizatorem konkursu jest wydawnictwo Media Rodzina mające swoją siedzibę w Poznaniu.
 2. Zadanie konkursowe polega na udzieleniu odpowiedzi na pytanie: Jaka jest Twoja ulubiona zimowa zabawa z dzieciństwa? Krótko uzasadnij wybór.
 3. Konkurs trwa od 26 do 27 stycznia do godziny 12.00.
 4. Nagrodzone zostaną trzy osoby, których odpowiedzi jury konkursowe uzna za najciekawsze.
 5. Zwycięzcom konkursu przyznana zostanie nagroda w postaci egzemplarza książki „Żubr Pompik. Tropy na śniegu”.
 6. Warunkiem udziału w konkursie jest przesłanie odpowiedzi na pytanie konkursowe na adres promocja@mediarodzina.pl  z hasłem „Zima”.
 7. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni na stronach www.mediarodzina.pl po 30 stycznia 2017 r.
 8. Zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej za pomocą e-maila, a przyznane nagrody zostaną wysłane po 30 stycznia 2017 r.
 9. W przypadku braku możliwości skontaktowania się ze zwycięzcą nagroda zostanie przyznana kolejnemu uczestnikowi z listy uczestników spełniającemu warunki konkursu.
 10. W konkursie można wziąć udział tylko raz i uczestnikowi konkursu przysługuje tylko jedna nagroda.
 11. Udział w konkursie jest równoznaczny ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych przez Organizatora konkursu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z późn. zm.) wyłącznie w celu przeprowadzenia konkursu.