Konkurs z okazji Dnia Kota!/Wyniki konkursu

Drodzy Czytelnicy! Mamy nadzieję, że nie zapomnieliście o bardzo ważnym święcie, które obchodzimy 17 lutego - dziś przypada Międzynarodowy Dzień Kota!

Idealną nagrodą w naszym dzisiejszym konkursie będzie więc album „Galeria kotów. Historia sztuki z pazurem”, w którym znajdziecie znane i cenione dzieła sztuki, ale z wizerunkami kotów. Czeka na Was 5 egzemplarzy.

Co zrobić, by wygrać książkę? Wystarczy zaprezentować, za co najbardziej lubicie kocich przyjaciół. Forma dowolna. Może to być krótkie uzasadnienie, wierszyk, rysunek, zdjęcie - cokolwiek Wam przyjdzie do głowy. Zapraszamy wszystkich miłośników kotów.

Pięć osób, które zdaniem komisji konkursowej udzieli najciekawszej odpowiedzi, otrzyma egzemplarz albumu „Galeria kotów”.

Odpowiedzi przesyłajcie na adres: promocja@mediarodzina.pl, w temacie wpisując „Dzień Kota”. Na zgłoszenia czekamy do niedzieli (19 lutego) do godziny 23.59.

WYNIKI KONKURSU!

Dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia! Cieszymy się, że macie tyle oddanych przyjaciół w postaci swoich ukochanych kotów. Niemniej jednak zasady konkursu są nieubłagane i musieliśmy wybrać tylko pięć osób, które nagrodzimy książkę. Poniżej lista zwycięzców:

 • Katarzyna Białek
 • Amelka Binda
 • Kinga Koczur
 • m.kozlowska94
 • Katarzyna Sęk

Zwycięzcom gratulujemy i czekamy na Wasze adresy do wysyłki.

Sprawdzajcie naszą stronę internetową, niebawem kolejne konkursy.

 REGULAMIN

 1. Organizatorem konkursu jest wydawnictwo Media Rodzina mające swoją siedzibę w Poznaniu.
 2. Zadanie konkursowe polega na zaprezentowaniu w dowolnej formie (wiersz, krótkie uzasadnienie, rysunek, zdjęcie) za co dana osoba najbardziej lubi koty.
 3. Konkurs trwa od 17 lutego do 19 lutego br. do godziny 23.59.
 4. Nagrodzone zostanie pięć osób, których odpowiedzi komisja konkursowa uzna za najciekawsze.
 5. Zwycięzcom konkursu przyznana zostanie nagroda w postaci egzemplarza książki „Galeria kotów. Historia sztuki z pazurem” Susan Herbert.
 6. Warunkiem udziału w konkursie jest przesłanie odpowiedzi na pytanie konkursowe na adres promocja@mediarodzina.pl  z hasłem „Dzień Kota”.
 7. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni na stronie www.mediarodzina.pl 20 lutego br.
 8. Zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej za pomocą e-maila, a przyznane nagrody zostaną wysłane po 20 lutego.
 9. W przypadku braku możliwości skontaktowania się ze zwycięzcą nagroda zostanie przyznana kolejnemu uczestnikowi z listy uczestników spełniającemu warunki konkursu.
 10. W konkursie można wziąć udział tylko raz i uczestnikowi konkursu przysługuje tylko jedna nagroda.
 11. Udział w konkursie jest równoznaczny ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych przez Organizatora konkursu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z późn. zm.) wyłącznie w celu przeprowadzenia konkursu.