Konkurs: "Obczyzno moja"

Nowa książka - znanej i lubianej autorki licznych książek dla dzieci - Elizy Piotrowskiej zatytułowana "Obczyzno moja" to lektura złożona i wielowymiarowa. Porusza w duszy czytelnika różne struny i nie pozostawia obojętnym wobec tematu polskości, oddalenia, ambicji, obowiązku i konieczności czy kobiecości.

Czytelników zapraszamy dzisiaj do konkursu, który związany jest z setną rocznicą odzyskania niepodległości!

Pytanie konkursowe brzmi: Czym dzisiaj, w 2018 roku, jest dla Ciebie wolność?

Na Wasze odpowiedzi czekamy pod adresem mailowym konkurs@mediarodzina.pl do niedzieli 14 stycznia. Szczegóły i regulamin konkursu - poniżej.

 

REGULAMIN KONKURSU

1. Organizatorem konkursu jest wydawnictwo Media Rodzina mające swoją siedzibę w Poznaniu.
2. Zadanie konkursowe polega na przesłaniu odpowiedzi na pytanie: Jak dzisiaj, w 2018 roku, postrzegamy wolność. Czym jest ona dla Ciebie?
3. Konkurs trwa od 5 do 14 stycznia 2017 r.
4. Nagrodzonych zostanie 5 osób, których zgłoszenia jury konkursowe (w składzie Autorka, Eliza Piotrowska i dział marketingu Media Rodzina) uzna na najciekawsze.
5. Zwycięzcom konkursu przyznana zostanie nagroda w postaci egzemplarza książki "Obczyzno moja".
6. Warunkiem udziału w konkursie jest przesłanie odpowiedzi na pytanie konkursowe na adres konkurs@mediarodzina.pl z hasłem "Obczyzna" adresem i numerem telefonu.
7. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni na stronie www.mediarodzina.pl 17 stycznia 2017 r.
8. Zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej za pomocą e-maila, a przyznane nagrody zostaną wysłane po 17 stycznia lub będą do odebrania w siedzibie wydawnictwa.
9. W przypadku braku możliwości skontaktowania się ze zwycięzcą nagroda zostanie przyznana kolejnemu uczestnikowi z listy uczestników spełniającemu warunki konkursu.
10. W konkursie można wziąć udział tylko raz i uczestnikowi konkursu przysługuje tylko jedna nagroda.
11. Udział w konkursie jest równoznaczny ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych przez Organizatora konkursu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z późn. zm.) wyłącznie w celu przeprowadzenia konkursu.

 

Powodzenia! :)

Powiązane publikacje

  • Obczyzno moja

    Eliza Piotrowska
    oprawa miękka
    31.41 zł34.90 zł