O wydawnictwie

Wydawca książek dla dzieci, młodzieży, tytułów psychologicznych, poradników dla rodziców oraz audiobooków i innych. Do tej pory Media Rodzina opublikowała ponad pięćset tytułów. W 2012 roku obchodziło jubileusz 20-lecia.

Założyciel wydawnictwa - Robert D. Gamble

Robert D. Gamble jest Amerykaninem szkocko-irlandzkiego pochodzenia. W Stanach Zjednoczonych został pastorem Amerykańskiego Protestanckiego Kościoła Episkopalnego. W latach 80. zaangażowany był w rozwój ruchu Anonimowych Alkoholików w Polsce, pomagając im w nawiązywaniu kontaktu ze specjalistami amerykańskimi. W 1992, wraz z decyzją sponsorowania Radia Obywatelskiego w Poznaniu, podjął decyzję o przeniesieniu się na jakiś czas do Polski. W tym samym okresie założył wydawnictwo Media Rodzina.

{ czytaj więcej }

Historia i oferta książkowa wydawnictwa

Wydawnictwo Media Rodzina istnieje na polskim rynku książki od ponad 20 lat. Przez ten czas wydawnictwo rozwinęło się i zmieniło. Przede wszystkim rozszerzyło swoją ofertę książkową. Staramy się bowiem, by każdy z czytelników mógł znaleźć coś dla siebie. Nie zmieniła się jednak zasadnicza idea, która przyświecała założycielom przy początkach działalności - by wydawać książki, które pomagają żyć.

{ czytaj więcej }